Magazin Haberleri » Diziler » Zemheri 6. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ayaz Firuze’yi Yalnız Bırakmıyor!
Ayaz Firuze'yi Yalnız Bırakmıyor
Ayaz Firuze'yi Yalnız Bırakmıyor

Zemheri 6. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ayaz Firuze’yi Yalnız Bırakmıyor!

Show Tv’nin sevilen dizisi Zemheri 6. yeni bölümüyle 19 şubat çarşamba günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Ertan Firuze’nin kim olduğunu öğreniyor. Uçurumun kenarına götürüp onu atmaya çalışıyor. Firuze’nin, Ertan’ın elinde oyuncak  olmasını istemeyen Ayaz çırpınıyor. Dizinin yeni bölüm fragmanında; Ayaz Firuze’yi yalnız bırakmıyor ve ona yardım ediyor.


Çarşamba Dizileri 2020

Ayaz Firuze’yi Yalnız Bırakmıyor!

Zemheri 6. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Fragmanda; Ertan, Firuze’yi uçurumdan onu iteceği sırada geri tutuyor. Artık onun kim olduğunu biliyor ve ne yapacağını görmek için beklemeye karar veriyor. Berrak’ın planını annesi bozuyor. Ertan’ın tutsağı olan Ayaz, aynı şeyleri Firuze’nin yaşamasına izin vermemek için tehlikeli bir durumun içine giriyor.

İşte Zemheri 6. bölüm 2. fragmanı…

 

ZEMHERİ 5. SON BÖLÜM ÖZETİ!

Firuze’yi, komşuları arayıp annesinin karakola götürüldüğünü öğrenir. Ayaz, onu arabasıyla bırakır. O akşam Firuze ile yemeğe çıkmaya hazırlanan Ertan, onu arayıp nerede olduğunu sorar. Oda yemeğe hazırlandığını söyleyince elbiseyi götürmediğini hatırlatır. Faruk, annesini kurtarmak için gidip tefeciden para alıyor ve boş senet imzalar.

Aliye, oğluna çaldığı paraları ne yaptığını sorduğunda ev sahibine verdiğini söyler. Berrak ile İclal, Ayaz’ların evine gider. Berrak, Ayaz’ın odasına onun Firuze’yle çekilmiş fotoğrafını göreceği sırada annesi ona engel olur. İclal, giderken onlara düğünde giyecekleri elbiseleri götürür. Ayaz, eve geldiğinde o elbiseleri görünce annesini de alıp İclal’in önüne atar. Ertan, sinirlenmiş gördüğü Ayaz’dan annesi adına özür diler.

Ancak o bu hatayı yapandan özür beklediğini söyleyip gider.Berrak, annesinin Ayaz’ın annesinden özür dilememesi üzerine eşyalarını toplayıp evi terk eder. Ayaz Berrak’ı alıp evine götürür. Onlar eve gitmeden İclal gidip Ayaz’ın annesinden özür diler. Ertan, Firuze’yi yemekte bekler gelmeyince gider. Sonradan restoranda giden Firuze’yi saatlerce bekleten Ertan, ondan intikamını alır.

Firuze, Ertan’la Yaşar’ın evine gideceklerini öğrenince panik olur. Ama Ertan ısrar eder. Aliye kapıyı açıp kızını görünce Finuze’nin söze girmesiyle durumu idare eder. Ertan, Firuze’nin Yaşar’ın kızı olmadığına tam inanmışken telefonuna gelen fotoğrafla emin olur ve onu alıp bir uçurumun kenarına götürür.


Zemheri 6. Bölüm 1. Fragmanı Yayınlandı! Ayaz Firuze Aşkı Hatıralarda Mı Kalacak?

Hakkında feza çınar

Avatar

İlginizi Çekebilir

Efsane dizi Aşk-ı Memnu Geri Döndü…

Kanal D ekranların da başrollerini Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ’un paylaştığı, yayınlandığı her dönem büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir