Magazin Haberleri » Diziler » Yeni Hayat 9. Bölüm Final Ön İzlemesi Yayında! Adem Yasemin’i Gitmesi İçin İkna Edebilecek Mi?
Adem Yasemin'i Gitmesi İçin İkna Edebilecek Mi
Adem Yasemin'i Gitmesi İçin İkna Edebilecek Mi

Yeni Hayat 9. Bölüm Final Ön İzlemesi Yayında! Adem Yasemin’i Gitmesi İçin İkna Edebilecek Mi?

Kanal D’nin sevilen dizisi Yeni Hayat, 9. final bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin final bölümünde; Yasemin’in sürekli Timur’dan dayak yediğini öğrenen kardeşi ablasına inanır. Gökçe babasından, Yasemin’i dövdüğü gibi annesini de dövdüğünü anlar ve annesinin de onun gibi yüzünü boyayıp karşılarına çıktığının hesabını ondan sorar. Timur. Adem’le iş haddini bitirdiğini söyler. Öte yandan Yasemin, kardeşiyle birlikte evi terk etmeye hazırlanır. Yeni Hayat 9. bölüm final ön izlemesi yayınlandı. Adem, Yasemin’i gitmesi için ikna edebilecek mi?


Perşembe Dizileri 2020

Adem Yasemin’i Gitmesi İçin İkna Edebilecek Mi?

Yeni Hayat dizisinin 9. final bölümü tanıtımında; Yasemin’i yine birileri takip ediyor. Onları atlattıktan sonra Yasemin’e bu yüzden onun gitmesini istediğini söylüyor. Adem, Yasemin’i düşünmeden edemediğini, aklının sürekli onda olduğunu söyleyip onun bir an evvel uzaklara gitmesini istiyor.

İşte Yeni Hayat 9. bölüm final ön izlemesi….

YENİ HAYAT 8. BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLMUŞTU?

Adem, Timur’un yapacağı yeni sevkıyatını ve Kunduzi’yi bitirmek için arkadaşlarıyla işbirliği yapar. Nevin, Adem ile Yasemin’i konuşurken görür ve gidip Timur beye onların her gün iş saati dışında da görüştüğünü, hatta yakınlaştığını söyler. Ferda, konakta işe girebilmek için Fatoş’u merdivenlerden yuvarlayıp onun bacağını kırar ve kendisini işe aldırmayı başarır.

Nevin’in iyice pisikolojisi bozulur ve kafayı Adem’e takar. Timur, bunu duyunca Yasemin’i çok kötü döver. Yasemin, Timur’un kendisini boşadığını ve tüm mal varlığını kendisinin üzerine verdiğini anlar. Adem, Yasemin’den Timur’un son sevkıyatını öğrenmesini ister. Ondan sonra özgür olabileceğini ona anlatır.

Nevin’in Adem’i kıskanıp Timur’a anlatmasıyla Yasemin, kocasından yine dayak yer. Adem, karısının yaptığını öğrenip ona çok öfkelenir. Timur’un ilk kez sevkıyat yapacağı Rus ortağı ile Adem büyük bir çatışmaya girer. Adem, oradan sağ kurtulduğu gibi, Timur’un Rus ortağını bertaraf eder. Yasemin, basını toplayıp tüm mal varlığını vakfa bağışladığını açıklar. Timur, tam Yasemin’e el kaldırdığı sırada Adem onun elini tutar. Yasemin’in kardeşi, o anları görüp eniştesinin kendisini kandırdırdığını anlar.


 Yeni Hayat 9. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Timur Adem’i İşten Kovuyor!

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında İnci Umar

İlginizi Çekebilir

Mustafa Maria'ya Mutluluklar Dileyip Ayrılıyor

Maria İle Mustafa 13. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Mustafa Maria’ya Mutluluklar Dileyip Ayrılıyor!

Atv’nin sevilen dizisi Maria ile Mustafa, 13. yeni bölümüyle 29 kasım cuma günü ekrana gelecek. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir