Magazin Haberleri » Diziler » Yeni Hayat 5. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Yasemin Kadına Şiddete Karşı Konuşma Yapıyor!
Yasemin Kadına Şiddete Karşı Konuşma Yapıyor
Yasemin Kadına Şiddete Karşı Konuşma Yapıyor

Yeni Hayat 5. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Yasemin Kadına Şiddete Karşı Konuşma Yapıyor!

Kanal D’nin sevilen dizisi Yeni Hayat, 5. bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Evdeki hizmetçi Yasemin ile Timur arasında olanları bildiğini, kimsenin duymadığı sesleri duyduğunu ve kapatmaya çalıştığı izleri gördüğünü söyler. İçini ona döken Yasemin, kendisine gelen görüntüleri Gökçe’nin gönderdiğini düşünür ve ondan yardım ister. Adem, kimin şantaj yaptığını öğrenmek için Ayhan’dan destek alır. Kunduzi ise Adem’i peşini bırakmaz. Ece’nin hayatı tehlikeye girer. Yasemin, Adem’in kendisi yüzünden ailesini daha fazla tehlikeye sokmadan onları alarak hayatlarından çıkmasını ister. O ise, Timur’un yasa dışı işlerinin ortaya çıkmasıyla herkesin huzur bulacağının farkındadır. Yeni Hayat 5. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Yasemin kadına şiddete karşı bir konuşma yapıyor.


Perşembe Dizileri 2020

Yasemin Kadına Şiddete Karşı Konuşma Yapıyor!

Yeni Hayat 5. bölüm 3. fragmanında; Yasemin, kadına şiddete karşı yapılan konferansta konuşma yapıyor. Timur, onu izleyip konuşması bittikten sonra ayağa kalkıp alkışlıyor. Dönüşt Timur, Yasemin’e uyguladığı şiddeti Adem’in bildiğinden şüphelenip ona anlatıp anlatmadığını soruyor.

İşte Yeni Hayat 5. bölüm 3. fragmanı….

YENİ HAYAT 4. BÖLÜM ÖZETİ!

Yasemin, iş birlikçileri tarafından kaçırıldıktan sonra çok rahatlar. Ama, Kuddizi’nin onun karşılığında fidye alıp bırakacağından haberi yoktur. Adem, Rasim’le birlikte onların izini bulur. Onlar tam Yasemin’, öldürecekleri sırada oraya girip onu kurtarır. Tiimur’un asıl düşmanı Altan’dır ve bunları Kuddisi’yle planlayan da odur.

Adem, Yasemin’i kurtardıktan sonra Kuddisi ile işi kalmaz. Ama, Yasemin’in kuzeni Ahmet, Altan  tarafından rehin alınır. Yasemin, Adem’e evliliği hakkındaki her şeyi ona anlatır. Kocası tarafından yıllarca şiddet gördüğünü ve ondan kaçmak için o insanlarla iş birliği yaptığını itiraf eder.

Öte yandan Adem’in eş Nevin’in herkesten sakladığı bir sırrı vardır ve onu bilen kişi tarafından tehdit edilir. Nevin, Adem’e bu işi bırakıp tekrar eski hayatlarına dönmek istediğini söyler. Ancak, Adem bunu yapamayacak kadar işin içine girer. Adem ile Yasemin’in öpüştüğü anların videosu gönderilir. Adem, istemeden kendisini, büyük bir girdabın içinde bulur. Yasemin, eşinden şiddet görür. Timur bey, bir silah kaçakçısıdır.


Yeni Hayat 5. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Adem Her Şeye Rağmen Görevini Bırakmak İstemiyor!

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında İnci Umar

İlginizi Çekebilir

Kübra Kip Ekranlara Geri Dönüyor

Kübra Kip Ekranlara Geri Dönüyor

İlk kez 2010 senesinde ekran karşısına geçen Kübra Kip hem güzelliği, hem de yeteneğiyle milyonları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir