Cumartesi, Şubat 27, 2021
Ana Sayfa Diziler Yasak Elma 95. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Hasan Ali Şahika'yla Ender'in Tuzağına...

Yasak Elma 95. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Hasan Ali Şahika’yla Ender’in Tuzağına Düşmüyor!

-

Fox Tv’nin sevilen dizisi Yasak Elma, 94. yeni bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Yıldız, Çağatay’la arasını düzeltmek için figüran tutup onu kıskandırmak istiyor. Ancak, eline yüzüne bulaştırıyor. Zehra’da, Yıldız’la arasını düzeltmeye çalışırken Feride’ye onun eline koz veriyor. Cansu, Şahika ile Ender’le iş birliği yapıyor ve Hasan Ali’ye tuzak kurmaları için evin anahtarını veriyor. İkili, Hasan Ali’nin evine gizli kamera yerleştiriyor. Hasan Ali, Şahika’yla Ender’in tuzağına düşmüyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Hasan Ali Şahika’yla Ender’in Tuzağına Düşmüyor!

Yasak Elma 95. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yıldız ile Çağatay’ın arası o geceden sonra bozuluyor. Şahika ile Ender’in, kendisini rezil edip Çağatay’la arası bozulan Yıldız, onlardan intikam almak için Emir’i arayıp bir plan kuruyor. Ender ile Şahika’da, Cansu’yla iş birliği yapıp Hasan Ali’yi bitirmek için bir plan yapıyor. Cansu, evin anahtarının bir kopyasını Şahika ile Ender’e kopyalayıp veriyor.

YASAK ELMA 94. BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

Hasan Ali, Yıldız’ı arayıp Cansu ile yakınlık kurmasını istiyor. Onunla görüşüp arkadaş olmasını istiyor. Onlara güzel bir restorandan yer ayırtıp yemek yemelerini sağlıyor. Bu arada Yıldız, Çağatay’la arasını düzeltmek için onu kıskandırmak istiyor. Parayla bir figüran ayarlayıp iş yemeğine çıkmış gibi yapıyor. Önce Çağatay, Yıldız’ın yemeğe çıkacağını öğrenince hemen oraya gidip karısını alıp eve getiriyor.

Yıldız ile Çağatay’ın arası düzeliyor. Ama Çağatay, televizyonda yayınlanan günlük dizide Alp beyi görene kadar. Çağatay, Yıldız’ın ne yapmak istediğini anlayıp onun Alp beyle görüşüp işini yapabileceğini söylüyor. Yıldız, sosyeteden arkadaşlarını toplayıp Yıldız ile Şahika’nın evinde görmelerini sağlıyor.

İkili sosyeteye rezil oluyor. Ama Hasan Ali’den hisselerini geri almak için onun evine evde kimse yokken giriyor. Yıldız, Hasan Ali ve Cansu’yu eve yemeğe davet ettikleri akşam onlar eve girip kamera yerleştiriyor. Evde oturup kameradaki görüntüleri izlerken Hasan Ali’nin, Sedayi’yi öldürdüğünü görüyor. Hemen Hasan Ali’nin yanına gidip hisseleri karşılığında o görüntülerle onu tehdit ediyorlar. Ama Sedayi’yi karşılarında görünce alkışlarla şirketten gönderiliyorlar.

 Yasak Elma 94. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Şahika İle Ender Yıldız’ın Oyununa Mı Geliyor?CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Deniz Özçelik Bestesi " Neylerim "

Bir Deniz Özçelik Bestesi ” Neylerim “

0
Geçtiğimiz yıl Eylül 'de Altın Güvercin Beste Yarışması’nda seneler evvel Fatih Erkoç ile Cem Karaca 'nın kazandığı ‘’En İyi Besteci, En İyi Söz Yazarı, En...