Salı, Ocak 26, 2021
Ana Sayfa Diziler Yasak Elma 87. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Yıldız Şahika Ve Ender Tehdit...

Yasak Elma 87. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Yıldız Şahika Ve Ender Tehdit Mesajı Alıyor!

-

Fox Tv’nin sevilen dizisi Yasak Elma, 87. yeni bölümüyle 30 kasım pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Halit’in ölümünden sonra, Ender Şahika ve Yıldız, emniyete aynı ifadeleri verir. Merakla beklenen Halit’in mirası açıklanır. Halit, çocuklarına şirket hisselerini eşit bir şekilde pay etmiştir. Halit Can ise, 18 yaşından sonra şirkette söz sahibi olacaktır. Mert, hemen şirketin zarara girdiğini söyleyip şirketi satmak ister. Ama Zehra, hisselerini ona vermez. Bu sefer Mert, Şahika’yla işbirliği yapıp şirketin kasasını boşaltmak için anlaşır. Caner, Emir ve Yıldız’ın annesi bir olup onu birileriyle tanıştırıp evlendirmeye zorlar. Yıldız, Çağatay’ı beğenip onunla tanışmak için kırk takla atar. İkili sonunda tanışır. Yasak Elma 87. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Yıldız, Şahika ve Ender tehdit mesajı alıyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Yıldız Şahika Ve Ender Tehdit Mesajı Alıyor!

Yasak Elma 87. bölüm 1. fragmanında; Şahika, Mert’le birlik olup şirketi bitirmek için ilk planlarını yapıyor. Hasan Ali, zaman gelecek ki şirket ne Ender’e. ne de Şahika’ya kalmayacağını yardımcısına söylüyor. Ender, Yıldız ve Şahika’ya, aynı anda bir mesaj geliyor. Mesajda, ne yaptığınızı bildiği yazıyor. Akıllara Halit, ölmedi mi? geliyor.

İşte Yasak Elma 87. bölüm 1. fragmanı…

YASAK ELMA 86. BÖLÜM ÖZETİ!

Halit’in cenazesi kaldırıldıktan sonra, Ender Şahika ve Yıldız, bir araya gelir. Birbirlerini bir daha görmemek üzere Halit’in ölümü hakkında konuşmamaya karar veriler. Halit’in ölümünden sonra onun mirası avukatı tarafından açıklanır. Halit, çocuklarına şirket hisselerini eşit bir şekilde paylaştırılmasını vasiyet etmiştir. Ancak Halit Can, 18 yaşını doldurana kadar onun adına kurulan vakıftan sadece ihtiyaçlarını karşılayabilecektir. Yani Yıldız, yine beş parasız kalır.

Yıldız, iş aramaya başlar. Bir işe kabul edilir. Adam hemen onu akşam yemeğine davet eder. Orada karısı gelip, Yıldız’ı kocasının metresi olmakla itam eder. Caner, Emir ve Yıldız’ın annesi onun için zengin koca aramaya başlar. Yıldız, adaylar arasından Çağatay’ı beğenir. Onun karşısına çıkmak için kılık bile değiştirir. Ancak, onun dikkatini çekemez. Üçüncü deneme de boşa çıkında artık vazgeçer.

Mert, şirketin iflas ettiğini söyleyip Hasan Ali’ye şirketi satmayı teklif eder. Ender, bu duruma karşı çıkar. Şahika ise, Mert’in ne yapmak istediğini anlayıp onun yanında olup şirketi satmayı kabul eder. Şirket çalışmalarına Hasan Ali’nin binasında başlar. Yıldız, oraya avukatla görüşmeye gider. O da onu, Hasan Ali beyle görüştürür.

O sırada Hasan Ali’nin eski karısı gelip Yıldız’ı, onun metresi zannedip hakaret eder. Yıldız, Çağatay’la görüşebilmek için yine bir bahane bulup kapısını çalar. Çağatay’ın annesi Yıldız’ı tanır ve oğluna onun kocasının metresi olduğunu söyler.

 Yasak Elma 87. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Yıldız Çağatay Aşkı Başlamadan Mı Bitiyor?CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler