Magazin Haberleri » Diziler » Yasak Elma 75. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Şahika’yı Hapishanede Bekleyen Ender Çıkıyor!
Şahika'yı Hapishanede Bekleyen Ender Çıkıyor
Şahika'yı Hapishanede Bekleyen Ender Çıkıyor

Yasak Elma 75. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Şahika’yı Hapishanede Bekleyen Ender Çıkıyor!

Fox Tv’nin efsaneleşen dizisi Yasak Elma, üçüncü sezonuyla ekrana gelmesine geri sayım başladı. Yeni bölüm çekimlerine başlayan dizi 75. bölüm birinci ve ikinci fragmanlarını yayınladı. Dizinin merak uyandıran ilk fragmanında, Şahika’nın tutuklanıp hapse atıldığı görünüyor. Orada onu bekleyen bir gizemli kadının varlığı ise büyük merak uyandırmıştı. Şahika’yı hapishanede bekleyen Ender çıkıyor. İkinci bir kadının ayak sesleri duyulan fragmanda heyecan yükseliyor.


Yasak Elma Dizisinin Kadrosunda Şok Ayrılık! Sevilen Oyuncu Dizinin 3. Sezonunda Olmayacak!

Şahika’yı Hapishanede Bekleyen Ender Çıkıyor!

Yasak Elma 75. bölüm 2. fragmanında; Şahika, korkulu gözlerle hapishanede kendisini bekleyen kim olduğunu merakla bekliyor. O kadının Ender olduğunu görünce de donup kalıyor. Ender, Şahika’ya ilahi adaletin tecelli bulduğunu söylerken kapıdan bir kadının ayak sesleri duyuluyor. İkinci kadının kim olduğu merak konusu olsa da, o kadının Yıldız olduğu tahmin ediliyor.

İşte Yasak Elma 75. bölüm 2. fragmanı….

YASAK ELMA 74. BÖLÜM ÖZETİ!

Halit, artık eski gücüne kavuşur. Ancak bumu herkesten saklar. Şimdiki tek amacı ise, Yıldız’ı tekrar elde edip onunla evlenmektir. Onun için bir yalan uydurup Yıldız’ın evine gider. Yıldız, Kerim’in şirkette CEO olduğunu öğrendikten sonra onu Halit’in yanında daha önceden tanımamış gibi davrandığı için çıkmazda kalıp Ender’le buluşup ona akıl danışır.

Ender, Şahika’nın Kerim’den hoşlandığını anlayıp onları buluşturacak bir yemek organize eder. Yemekte Kerim’in, Yıldız’la ilgilendiğini anlayan onu kıskanır. Halit, Erim’e çok istediği okuldan burs ayarlar. Ancak Erim, bunu babasının yaptığını bilmeden aldığı gitar hediyesiyle mutlu olur. Ama Ender, bunu Halit’in yaptığını anlar.

Yıldız’ın evinde kalmaya başlayan Halit, Yıldız’ın yemekten eve dönmesini saatlerce bekler. Halit, Zehra ile konuşup onun bir yardım almasını ister. Zehra. babasının teklifini kabul eder. Halit, kahvaltıda, Yıldız’la gündüz görüşmek istediğini söyler. Asuman durumu anlayıp, kızını bu konuda uyarır.

Şahika, bankaların Halit’in mal varlığını satışa çıkarılacağı gün yalıyı alacağından emin oraya gidip, orada düzenleme yapmaya başlar. Ancak Yıldız’ı karşısında görünce şok olur. Üstüne birde Halit, merdivenlerden inip kendi evini tekrar satın aldığını söyleyince donup kalır. Bu arada Kerim’in, Argun Holdingin kasasını boşaltmaya hazırlanan büyük bir hızsız olduğu anlaşılır.


Yasak Elma 75. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Şahika Kodesi Boyluyor!

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında İnci Umar

İlginizi Çekebilir

Amazon Prime'ın ilk Türk Dizisi belli oldu

Amazon Prime’ın İlk Türk Dizisi Artı’nın Oyuncu Kadrosu Belli Oldu..

Son zamanların en büyük dizi ve sinema platformu olan Netflix’e rakip olan Amazon Prime Video …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir