Magazin Haberleri » Diziler » Bay Yanlış 7. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ezgi Özgür’den Tango Dersi Alıyor!
Ezgi Özgür'den Tango Dersi Alıyor
Ezgi Özgür'den Tango Dersi Alıyor

Bay Yanlış 7. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ezgi Özgür’den Tango Dersi Alıyor!

Fox Tv’nin sevilen dizisi Bay Yanlış 6. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yeni bölümünde; Ezgi ile Özgür, sevgililik oyunu bitmesine rağmen birbirlerini düşünmekten kendilerini alı koyamıyorlar. Dr Serdar, Ezgi’yi akşam yemeğine davet ediyor. Ezgi’de, Serdar’ın yemek teklifini kabul ediyor. Serdar’ın ilk buluşmayı ertelemesiyle Özgür rahatlasa da ertesi gün buluşacakları düşüncesi onu rahatsız ediyor. Ezgi, Serdar’la buluşamıyor. Ama Özgür’ün kendisini kıskandığı düşüncesi onu rahatlatıyor. Ezgi, eve döndüğünde Özgür’ü Serdar’ın kız kardeşiyle öpüşürken görüyor. Bay Yanlış 7. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Ezgi, Özgür’den tango dersi alıyor.


Cuma Dizileri 2020

Ezgi Özgür’den Tango Dersi Alıyor!

Bay Yanlış 7. bölüm 1. fragmanında; Ezgi, Özgür’ün Serdar’ın kız kardeşiyle ilişkisi olduğunu düşünüp ondan intikam almaya çalışıyor. Özgür ise, onun Serdar’la yemeğe çıktığını zannedip Ezgi’yi kıskanmaya devam ediyor. Tango gecesine katılmak isteyen ama dans etmeyi bilmeyen Ezgi’nin yardımına Özgür koşuyor. Ona Tango öğretiyor. Serdar ise, Ezgi’nin zoru sevdiğini düşünüp onunla tango gecesine katılmak için sabırsızlanıyor.

İşte Bay Yanlış 7. bölüm 1. fragmanı….

BAY YANLIŞ 6. SON BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

Ezgi ile Özgür, Muğla’dan döndükten sonra kendi hayatlarını yaşayamıyorlar. İkili birbirlerini düşünmekten edemiyor. Birde üzerine Özgür, Ezgi’nin yanındayken Dr Serdar arıyor. Dr Serdar’ın akşam yemeği davetini Ezgi kabul ediyor. Özgür, onun Serdar’la yemeğe çıkacak olmasına çok kıskanıyor ama ona belli etmiyor.

Ezgi’de aslında onunla yemeğe gitmek hiç istemiyor. Serdar’ın Ezgi’yi arayıp işinin çıktığını söylemesi hem Ezgi’yi hem de Özgür’ü rahatlatıyor. Ama Özgür, onların ertesi gün buluşacak olmalarını da içten içe kıskanıyor. Ezgi, ilk iş gününe Özgür’le birlikte gidiyor. İlk iş gününü başarıyla tamamlayan Ezgi, Özgür’ün açacağı yeni mekan içinde yeni fikirler sunuyor. Özgür. Ezgi’nin fikirlerini kabul ediyor.

Ezgi, Serdar’la buluşmak için işten çıkıyor. Eve gidip hazırlanıyor. Cansu, onun Serdar’la buluşmak istemediğini anlayıp onun evlilik hayalleri kurmasını istiyor. Ezgi, evlilik hayali kuruyor. Ama kurduğu hayalde Özgür karşısına çıkıyor. Özgür’de Ezgi’nin Serdar’la birlikte olduğu kabuslarını görüyor rüyalarında.

Ezgi, tam Serdar’la buluşacakken annesi ve kocası çıkıp geliyor. Özgür, cesaretini toplayıp Ezgi’yi arıyor. Oda dışarıda yemekte olduğunu söyleyince Serdar’la buluştuğunu zannediyor. Eve gelen Ezgi, Özgür’ün kendisini kıskandığı düşüncesiyle mutlu bir şekilde terasa çıkıyor. Orada Serdar’ın kız kardeşiyle Özgür’ü öpüşürken görüyor.


Bay Yanlış 6. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ezgi’nin Evlilik Rüyası Gerçek Mi Olacak?

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında İnci Umar

İlginizi Çekebilir

Amazon Prime'ın ilk Türk Dizisi belli oldu

Amazon Prime’ın İlk Türk Dizisi Artı’nın Oyuncu Kadrosu Belli Oldu..

Son zamanların en büyük dizi ve sinema platformu olan Netflix’e rakip olan Amazon Prime Video …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir