Magazin Haberleri » Diziler » Sen Çal Kapımı 5. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Eda İle Serkan Nişanlılık Oyununa İyice Alışıyor!
Eda İle Serkan Nişanlılık Oyununa İyice Alışıyor
Eda İle Serkan Nişanlılık Oyununa İyice Alışıyor

Sen Çal Kapımı 5. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Eda İle Serkan Nişanlılık Oyununa İyice Alışıyor!

Fox Tv’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizilerinden Sen Çal Kapımı 5. yeni bölümüyle 12 ağustos çarşamba günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Serkan, Antalya’da önemli kişilerin katılacağı bir toplantıya nişanlısı olarak Eda ile gider. Eda ise, tatil kıyafetlerini giyip yola çıkar. Bunu gören Serkan, Eda için yeni kıyafetler alır. Aydan, oğluyla Eda’nın da Antalya’da gittiğini duyunca tutuşmaya başlar. İkili Antalya’da baş başa kalma imkanı yakalayıp yakınlaşıyor. Sen Çal Kapımı 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Eda ile Serkan nişanlılık oyununa iyice alışıyor.


Çarşamba Dizileri 2020

Eda İle Serkan Nişanlılık Oyununa İyice Alışıyor!

Sen Çal Kapımı 5. bölüm 2. fragmanında; Eda ile Serkan, toplantı dışında Antalya’nın keyfini çıkarıyor. İkili birbirinden etkileniyor. Ancak her ikisi de bunu itiraf edemiyor. Aydan ise, oğlu ile Eda’nın Antalya’da birbirlerine yakınlaşmasından korkmaya başlıyor.

İşte Sen Çal Kapımı 5. bölüm 2. fragmanı…..

SEN ÇAL KAPIMI 4. BÖLÜM ÖZETİ!

Eda’nın arkadaşları Serkan’la Selin’i yemek yerken görünce onun Eda’yı aldattığını düşünür. Eda, onlardan Serkan’la Selin’in barışmış olabileceği haberini duyunca nişanlılık yalanının son bulacağı için sevinir. Ama yinede arkadaşlarının duyacağı şekilde Serkan’dan hesap sorar. Serkan, Selin’in nişanlısıyla evine gelmesini pek istemez. Ama, yinede yemeği iptal de edemez.

Eda, Serkan’la birlikte pazara gidip yemek için alışveriş yapar. İlk kez pazara giden Serkan, pazarcılara bol bol bahşiş dağıtır. İkili mutfağa geçip yemek yapmaya başlar. Eda, Serkan’ın mutfaktaki hünerleri karşısında çok şaşırır. Kendisi de altta kalmıyor ve masayı bir güzel donatırlar.

Onlar yemek yaparken Aydan, onları gizlice izler. Oğlunun mutfağa geçip yemek yapmasına o da çok şaşırır. İş kolik olan Serkan, iş ile ilgili bir problem çıktığını duyup gitmek ister. Eda ise. ona engel olmak için kendisini havuza atar. Serkan, onun yüzme bilmediğini zannedip onu kurtarmak için o da havuza atlar. İkili havuzdayken Selin nişanlısıyla gelir ve onları öyle görünce bir kez daha şok olur.

Selin, tuvalete diye kalkıp Serkan’ın evini gezer. İkilinin beraber yaşadığına inanır. Ama masanın üzerindeki sözleşmeyi görür. Eda, onun sözleşmeyi almasına engel olmaya çalışırken sözleşme parçalanır. Selin, elindeki sözleşme parçasını alıp Serkan’a, nişan sözleşmesi bulduğunu söyler. İkili donup kalır.


 Sen Çal Kapımı 5. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Eda İle Serkan Antalya’da Baş Başa!

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında İnci Umar

İlginizi Çekebilir

Amazon Prime'ın ilk Türk Dizisi belli oldu

Amazon Prime’ın İlk Türk Dizisi Artı’nın Oyuncu Kadrosu Belli Oldu..

Son zamanların en büyük dizi ve sinema platformu olan Netflix’e rakip olan Amazon Prime Video …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir