Magazin Haberleri » Diziler » Sen Çal Kapımı 5. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Eda İle Serkan Antalya’da Baş Başa!
Eda İle Serkan Antalya'da Baş Başa
Eda İle Serkan Antalya'da Baş Başa

Sen Çal Kapımı 5. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Eda İle Serkan Antalya’da Baş Başa!

Fox Tv’nin yeni favori dizilerinden Sen Çal Kapımı 5. yeni bölümüyle 12 Ağustos Çarşamba günü ekrana gelecek. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Selin, Eda ile Serkan’ın aynı eve taşındığını duyduktan sonra onları evlerinde görmek ister. Eda, yalanının ortaya çıkmaması için eşyalarının bir kısmını Serkan’ın evine yerleştirir. Selin, yıllardır tanıdığı Serkan’ın böyle bir ilişki yaşamasına anlam veremeyip yemekte fırsatını bulup evi kolaçan eder. Masanın üzerinde duran nişanlılık sözleşmesi Selin’in eline geçer. Sen Çal Kapımı 5. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Eda ile Serkan Antalya’da baş başa kalıyor.


Çarşamba Dizileri 2020

Eda İle Serkan Antalya’da Baş Başa!

Sen Çal Kapımı 5. bölüm 1. fragmanında; Serkan, Antalya’da önemli kişilerin katılacağı bir toplantıya nişanlısı olarak Eda ile gidiyor. Eda ise, tatil kıyafetlerini giyip yola çıkıyor. Serkan, Eda için kıyafetler alıyor. Aydan, oğluyla Eda’nın da Antalya’da gittiğini duyunca tutuşmaya başlıyor. İkili Antalya’da baş başa kalma imkanı yakalayıp yakınlaşıyor.

İşte Sen Çal Kapımı 5. bölüm 1. fragmanı….

SEN ÇAL KAPIMI 4. BÖLÜM ÖZETİ!

Eda’nın arkadaşları Serkan’la Selin’i yemek yerken görünce onun Eda’yı aldattığını düşünür. Eda, onlardan Serkan’la Selin’in barışmış olabileceği haberini duyunca nişanlılık yalanının son bulacağı için sevinir. Ama yinede arkadaşlarının duyacağı şekilde Serkan’dan hesap sorar. Serkan, Selin’in nişanlısıyla evine gelmesini pek istemez. Ama, yinede yemeği iptal de edemez.

Eda, Serkan’la birlikte pazara gidip yemek için alışveriş yapar. İlk kez pazara giden Serkan, pazarcılara bol bol bahşiş dağıtır. İkili mutfağa geçip yemek yapmaya başlar. Eda, Serkan’ın mutfaktaki hünerleri karşısında çok şaşırır. Kendisi de altta kalmıyor ve masayı bir güzel donatırlar.

Onlar yemek yaparken Aydan, onları gizlice izler. Oğlunun mutfağa geçip yemek yapmasına o da çok şaşırır. İş kolik olan Serkan, iş ile ilgili bir problem çıktığını duyup gitmek ister. Eda ise. ona engel olmak için kendisini havuza atar. Serkan, onun yüzme bilmediğini zannedip onu kurtarmak için o da havuza atlar. İkili havuzdayken Selin nişanlısıyla gelir ve onları öyle görünce bir kez daha şok olur.

Selin, tuvalete diye kalkıp Serkan’ın evini gezer. İkilinin beraber yaşadığına inanır. Ama masanın üzerindeki sözleşmeyi görür. Eda, onun sözleşmeyi almasına engel olmaya çalışırken sözleşme parçalanır. Selin, elindeki sözleşme parçasını alıp Serkan’a, nişan sözleşmesi bulduğunu söyler. İkili donup kalır.


Sen Çal Kapımı 5. Bölüm Fragmanı Neden Yayınlanmadı?

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında İnci Umar

İlginizi Çekebilir

3. Ve 4. Eleme Adayları Kimler Oldu

MasterChef’te Haftanın 2. Dokunulmazlığını Hangi Takım Kazandı? 3. Ve 4. Eleme Adayları Kimler Oldu?

Tv 8’in en çok izlenen yarışma programı MasterChef Türkiye 2020 haftanın 2. dokunulmazlık oyunuyla ekrana …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir