Magazin Haberleri » Diziler » Yasak Elma 75. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Şahika Kodesi Boyluyor!
Şahika Kodesi Boyluyor
Şahika Kodesi Boyluyor

Yasak Elma 75. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Şahika Kodesi Boyluyor!

Fox Tv’nin reyting rekortmeni dizisi Yasak Elma yeni sezon bölümleriyle ekrana gelmeye hazırlanıyor. Dizinin son bölümünde; Ender, Şahika’nın kendisine kurduğu ölüm tuzağını önceden anlar. Şahika, Ender’den kurtulacağını umarken o, sağ salim karşısına çıkar. Tutuşan Şahika, Ender’e susması karşılığında şirketten yüzde beş hisse verir. Ender, Halit’le konuşup yüzde on hisse almayı başarır. Şahika, Kerim’den hoşlanır. Ancak onun Yıldız’dan hoşlandığını anladığında bozulur. Kerim’in amacı ise, şirketin kasasını boşaltmaktır. Yasak Elma 75. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde, Şahika kodesi boyluyor.


Pazartesi Dizileri 2020

Şahika Kodesi Boyluyor!

Uzun bir pandemi sürecinden sonra Yasak Elma yeni bölüm çekimlerine başladı ve ilk fragmanını yayınladı. Yakında ekrana gelmeye hazırlanan dizinin 75. yeni bölümünde; Şahika, tutuklanıp ceza evine atılıyor. Orada onu gizemli bir kadın bekliyor. Bakalım Şahika’yı bekleyen gizemli kadın kim?

İşte Yasak Elma 75. bölüm 1. fragmanı….

YASAK ELMA 74. BÖLÜM ÖZETİ!

Halit, artık eski gücüne kavuşur. Ancak bumu herkesten saklar. Şimdiki tek amacı ise, Yıldız’ı tekrar elde edip onunla evlenmektir. Onun için bir yalan uydurup Yıldız’ın evine gider. Yıldız, Kerim’in şirkette CEO olduğunu öğrendikten sonra onu Halit’in yanında daha önceden tanımamış gibi davrandığı için çıkmazda kalıp Ender’le buluşup ona akıl danışır.

Ender, Şahika’nın Kerim’den hoşlandığını anlayıp onları buluşturacak bir yemek organize eder. Yemekte Kerim’in, Yıldız’la ilgilendiğini anlayan onu kıskanır. Halit, Erim’e çok istediği okuldan burs ayarlar. Ancak Erim, bunu babasının yaptığını bilmeden aldığı gitar hediyesiyle mutlu olur. Ama Ender, bunu Halit’in yaptığını anlar.

Yıldız’ın evinde kalmaya başlayan Halit, Yıldız’ın yemekten eve dönmesini saatlerce bekler. Halit, Zehra ile konuşup onun bir yardım almasını ister. Zehra. babasının teklifini kabul eder. Halit, kahvaltıda, Yıldız’la gündüz görüşmek istediğini söyler. Asuman durumu anlayıp, kızını bu konuda uyarır.

Şahika, bankaların Halit’in mal varlığını satışa çıkarılacağı gün yalıyı alacağından emin oraya gidip, orada düzenleme yapmaya başlar. Ancak Yıldız’ı karşısında görünce şok olur. Üstüne birde Halit, merdivenlerden inip kendi evini tekrar satın aldığını söyleyince donup kalır. Bu arada Kerim’in, Argun Holdingin kasasını boşaltmaya hazırlanan büyük bir hızsız olduğu anlaşılır.


Yasak Elma 75. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Kerim Hırsız Çıkıyor!

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında İnci Umar

İlginizi Çekebilir

Yamaç'in Cengiz'i Öldürmekten Başka Çaresi Kalmıyor

Çukur 4. Sezon 5. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Yamaç’ın Cengiz’i Öldürmekten Başka Çaresi Kalmıyor!

Show Tv’nin fenomen dizisi Çukur, 4. sezon 4. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir