Magazin Haberleri » Diziler » Yasak Elma 42. Bölüm 2. Fragmanı İzle! Ender’in Evlatlık Verdiği Oğlu Ortaya Çıkıyor!
Ender'in Evlatlık Verdiği Oğlu Ortaya Çıkıyor

Yasak Elma 42. Bölüm 2. Fragmanı İzle! Ender’in Evlatlık Verdiği Oğlu Ortaya Çıkıyor!

Fox Tv’nin en çok izlenen dizilerinden Yasak Elme 42. bölümü 22 nisan pazartesi günü ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümünde, Mustafa Ender’i buluyor ve ona Zeynep’in gerçek babası olmadığını söylüyor. Yıldız’da Ender’den öğrendiği bu bilgi ile şok oluyor. Ender’in evlatlık verdiği oğlu ortaya çıkıyor. Halit, Mustafa tehlikesinden kurtulabilecek mi?


Pazartesi Dizileri 2019

Ender’in Evlatlık Verdiği Oğlu Ortaya Çıkıyor!

Yasak Elma 42. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Fragmanda; Ender’in yıllar önce evlatlık verdiği oğlu annesinin bıraktığı bir mektupla gerçek annesinin başkası olduğunu öğreniyor. Ender’in evlatlık verdiği oğlunun babası kim?

İşte Yasak Elma 42. bölüm fragmanı..

YASAK ELMA 41. BÖLÜM ÖZETİ!

Alihan’la Zeynep birlikte yaşayacakları evi tutarlar. Ama Alihan’ın 10 günlüğüne Çin’e gideceğini söylemesi ve Elif’in de 10 gün uzaklarda olacağını söylemesi ile Zeynep, Alihan’ın evlilikten kaçtığını, hatta Elif’le beraber Çin’e gideceğini düşünür.

Yıldız, Tülin hanımla yakınlaşıp Ender’in geçmişi ile ilgili bilgilere ulaşmaya çalışır. Ender’in şirkete başladığındaki iş başvurusu formundaki adresine ulaşmak olur. Tülin hanımdan o adresi alır ve mahalleye gider. Sokaklarda Ender’in geçmişinden bir şeyler bulmak isterken annesinin yaşadığını söyleyen birinin evine gider. Oraya gittiğinde Yıldız’ın üstünden kapıyı kapatırlar ve para vermeden onu serbest bırakmazlar.

Yıldız’a Zeynep’ten telefon gelir ve görüşmek istediğini söyler. Yıldız, Alihan’ı arayarak kardeşine soğuk davranmasının hesabını soracakken, Alihan’ın oyununa dahil olur. Yıldız, Zeynep’e yeni tuttukları eve esmer bir kadının girdiğini öğrendiğini söyler ve eve gittiklerinde Alihan’ın düğün süprizi ile karşılaşırlar. Tüm aile oradadır. Zeynep, gelinliğini giyip gelir ve İkili sonunda evlenirler.

Kaya, Erin’in içtiği bardağı alıp DNA testi yaptırır. DNA sonucunu eline alır. Ender’de Kaya’ya iş ile ilgili yaptığı jestler için teşekkür etmek için Kaya’nın yanına gittiğinde, Kaya’yı elinde testle görür. Testin sonucu negatiftir. Erim Kaya’nın oğlu değildir.

Ender, Kaya’nın bunu yaptığını öğrendiğinde çıldırır ve gözyaşları içerisinde oradan ayrılır. Ender’in, geçmişte yaşadıkları aklına gelir. Aslında Ender, bir erkek çocuğu dünyaya getirmiştir. Ancak bebeği doğumdan sonra bakamayacağı için bir başkasına evlatlık olarak vermiştir. Ender’in evlatlık verdiği bebek Kaya’nın bebeği mi?


Yasak Elma 42. Bölüm Fragmanı Geldi! Mustafa Halit’e Silah Çekiyor!

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında feza çınar

Avatar

İlginizi Çekebilir

Simge Son Noktayı Koydu!

Simge “Çocuğu Var” İddialarına Son Noktayı Koydu!

Son dönemlerin en sevilen isimlerinden olan ünlü şarkıcı Simge Sağın, hakkında çıkan “Çocuğu var” iddialarıyla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir