Ana SayfaDizilerYasak Elma 150. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Yıldız İle Ender Kendilerine En...

İlgili Postlar

Yasak Elma 150. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Yıldız İle Ender Kendilerine En Uygun İşi Buluyor!

Fox Tv’nin sevilen dizisi Yasak Elma, 150. yeni bölümüyle 10 ekim pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Murat’ın şüpheli ölümü Yıldız’ı zan altında bırakır. Yıldız, Murat’ın kalp krizinden öldüğünü öğrenince rahatlar. Ender, Engin’le yakınlaşmak için yemeğe çıkar. Hilal, Yıldız ile Tarcan arasında aşk dedikodusu yayar. Kumru’nun çanta tanıtımında Hilal Yıldız’ı rezil etmek için ona bir oyun oynar. Doğan Hilal’in bu oyununa onay vermez. Doğan, şirketini iflas etti gösterip Ender, Handan ve Yıldız’ı beş parasız bırakır. Ender ile Handan sokakta kalır. Yasak Elma 150. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Yıldız ile Ender, kendilerine en uygun işi buluyor.

Pazartesi Dizileri 2022

Yıldız İle Ender Kendilerine En Uygun İşi Buluyor!

Yasak Elma 150. bölüm 1. fragmanında; Ender, Yıldız’ın evinde kalmaya başlıyor. İkili tanıştıkları bir kadınla tanışıyor. Onun kocası tarafından aldatıldığını düşündüğünü öğrenip ona yardım etmek için Ender ile Yıldız kolları sıvıyor. Yıldız ile Ender, kılık değiştirip kadının peşine düşüyor. İkili, en sevdikleri işi yapmanın mutluluğunu yaşıyor.

İşte Yasak Elma 150. bölüm 1. fragmanı…

 

YASAK ELMA 149. BÖLÜM ÖZETİ!

Yıldız, Ender ve Handan Murat’ın ölü bulunduğunu Hilal’den öğrenir. Hastane olayında Yıldız’ın Murat’a kızıp onu öldüreceğini söylemesiyle tüm oklar onun üzerine çevrilir. Yıldız, korku içinde günler geçirir. Sonunda Doğan’dan Murat’ın otopsisinde kalp kriziyle öldüğünü öğrenip rahatlar.

Hilal, Yıldız’ın elinden Yıldız Su’yun velayetini almak için ona türlü oyunlar kurar. Bundan Doğan’ın haberi olmaz. Önce onun Tarcan ile aşk dedikodusunun çıkmasını sağlar. Tarcan’ın sevgilisi onun kendisini Yıldız’la aldattığını televizyon programlarında anlatır. Ama Yıldız, Tarcan’la birlikte bir basın açıklaması yapıp bu haberleri yalanlar.

Caner ile Emir, bir müşterinin otel odasından eşya çaldığını tespit eder. Bunu öğrenen Ender onlara, müşterinin bir şeyini çalıp ödeşme fikrini verir. Emir ile Caner, kadının bir mücevherini çalar. Ender, Engin’le yakınlaşmak için ondan kendisine taksi plakası bulması için yardım ister.

Oda bulup Ender’e yardımcı olur. Ender ile Engin, yemeğe çıkar. Handan onları restoranda birlikte görür. Ender’i miras avcısı olarak suçlar. O ise Handan’ı susturmayı başarır. Bu arada Ender, tehdit telefonları almaya devam eder. Kendisini kimin tehdit ettiğini ise bulamaz.

Doğan, kendisinin yokluğunda şirkette çok harcama yapıldığını tespit eder. Ender, Yıldız ve Handan’ı toplantıya çağırır. Onlara, şirketin zarar ettiğini onların harcamaları yüzünden şirketin iflas ettiğini ve onların artık beş parasız kaldığını söyler.

Hilal, Kumru’nun çanta tanıtımında Yıldız’ın içeceğine ilaç koyup onun herkesin içinde kusmasını sağlar. Böylelikle onun çok alkol aldığını ve herkesin içinde kustuğunu kullanıp Yıldız Su’yu elinden almayı planlar. Bu planı Doğan’a anlatır.

Doğan ise Hilal’e, kızının annesine böyle bir zarar gelmesini istemediğini söyleyip onun bunu kullanmasını engeller. Beş parasız ve evsiz kalan Handan kızının kapısını çalar. Ender ise, Yıldız’ın kapısını çalar.

Yasak Elma 150. Bölüm 1. Fragmanı Yayınlandı Mı? Ender ile Handan Sokakta Kalıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler