Cumartesi, Ocak 29, 2022
Ana SayfaDizilerYasak Elma 127. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ömer Çağatay'ı Öldürecek Mi?

Yasak Elma 127. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ömer Çağatay’ı Öldürecek Mi?

-

Fox Tv’nin sevilen dizisi Yasak Elma, 127. yeni bölümüyle 17 ocak pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Kumru, Ömer’e hemen Fransa’da evlenmeyi teklif eder. Ondan bunu kimseye söylememesini ister. Kendisi gidip Emir’e söyler ve ondan da kimseye bahsetmemesini ister. Emir, Yıldız’a gidip onların evleneceğini söyler. Yıldız, araştırma yaptırır ve Kumru ile Çağatay’ın evleneceğinden emin olunca Çağatay’dan anlaşmalı bir şekilde boşanır. Kumru, Yıldız’ın evine gelip Çağatay’a sarılıp öper. Yasak Elma 127. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Ömer, Çağatay’ı öldürecek mi?

2021 Pazartesi Dizileri

Ömer Çağatay’ı Öldürecek Mi?

Yasak Elma 127. bölüm 1. fragmanında; Çağatay ile Kumru kaçıyor. Doğan, Kumru’nun Çağatay’la kaçtığını duyunca öfkeden deliye dönüyor. Daha sonra Kumru’yu, evinden de hayatından da kovuyor. Ömer, Kumru ile Çağatay’ın birlikte kaldığı yeri bulup oraya gidiyor. Silahını çıkartıp Çağatay’ın üzerine doğrultuyor. Bir el silah sesi duyuluyor.

İşte Yasak Elma 127. bölüm 1. fragmanı…

YASAK ELMA 126. BÖLÜM ÖZETİ?

Çağatay, Yıldız’la Doğan’ı otel odasında basmak için tuzak kurduğunu zanneder. Ancak, Çetin durumu önceden anlayıp Doğan’ın Çağatay’ın tuzağına düşmesini engeller. Yıldız, Çağatay ile eve döner. Ender, Feyza’nın şirket içindeki hareketlerinden onun bir şeyler karıştırdığını anlar.

Caner’den onu takip etmesini ister. Feyza’nın, Sami’yle işbirliği yaptığını anar. Ancak, bunu fırsatına dönüştürmek için anladığı durumu Doğan’a anlatmaz. Sadece, Feyza’yı işten kovar. Doğan’a da onu kovduğunu söyler. Ender, Doğan’la iş görüşmesi için yemeğe çıkar.

Caner’den restoranın kapısına magazinci getirmesini ister. Magazinciler Doğan’a, Yıldız hanımla ilişkili olup olmadığını sorar. Ender, sanki onu kurtarmak istemiş gibi Doğan’ın koluna girip onunla bilikte olduklarını açıklar. Doğan’a da onu kurtarmak için yaptığını söyler.

Kumru, Ömer’e aşık olduğunu inandırır. Ona bir an evvel evlenmek istediğini düğünle uğraşmak istemediğini kimseye söylemeden bir an evvel Fransa’da evlenmek istediğini söyler. Oda kabul eder.

Emir’i yanına çağıran Kumru, Ömer’le Fransa’da evleneceğini döndüğü zaman büyük bir yemek organize etmesini, ancak bunu kimseye söylememesini ister. Emir, Yıldız’a gidip durumu anlatır. Yıldız emin olmak için ondan gerçekten nikah günü alıp almadıklarını konsolosluktan araştırmasını ister.

Kumru ile Ömer’in, nikah günü aldığını öğrenen Yıldız, Çağatay’ı çağırıp ondan anlaşmalı bir şekilde boşanmak istediğini söyler. Oda kabul eder. Hatta Yıldız, yaptığı protokolde Halit Can’ın ortak velayetini de Çağatay’a vermeyi kabul eder. Boşanma davası görülür. Yıldız ile Çağatay, resmen boşanır.

Çağatay, eşyalarını almak için konağa gelir. O sırada kapı çalır. Kapıyı açan Yıldız, karşısında Kumru’yu görür. Kumru, içeri girip Çağatay’a sarılıp öper. Yıldız, büyük bir oyuna geldiğini anlayıp şok olur. Bunun rövanşı nasıl olacak? Yıldız, Kumru ile Çağatay’dan nasıl bir intikam alacak?

Yasak Elma Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Aylin Aslım'dan Gülşen'i Eleştiren Işın Karaca'ya Sert Çıkış!

Aylin Aslım’dan Gülşen’i Eleştiren Işın Karaca’ya Sert Çıkış!

0
Son dönemlerde Gülşen'in sahnede giydiği kostümlerinin seçimi neredeyse ülkenin tüm gündemi olmuş durumda. Bu durum bir kadının sahnede ne giymesi gerektiğini kamuoyu önünde ahlak...