Pazartesi, Ekim 25, 2021
Ana Sayfa Diziler Yasak Elma 112. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Kumru'nun Babası Çağatay'la İlişkisini Öğreniyor!

Yasak Elma 112. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Kumru’nun Babası Çağatay’la İlişkisini Öğreniyor!

-

Fox Tv’nin sevilen dizisi Yasak Elma, 3. sezon 112. bölümüyle 20 eylül pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde: Yıldız, Ender’in doldurmasıyla Çağatay’ın kendisini aldattığını düşünüp şirketi basar. Çağatay, Yıldız’dan uzaklaşır ve Kumru ile birlikte olmaya başlıyor. Yasak Elma 112. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Kumru’nun babası, Çağatay’la olan ilişkisini öğreniyor.

2021 Pazartesi Dizileri

Kumru’nun Babası Çağatay’la İlişkisini Öğreniyor!

Yasak Elma 112. bölüm 1. fragmanında; Kumru ile Çağatay, birlikte olmaya başlıyor. Ender, Çağatay’ı göz hapsine alıyor ve onun Yıldız’ı aldattığından emin onu sevgilisiyle basmaya hazırlanıyor. Kumru’nun babası, kızının yasak ilişkisini öğreniyor ve kızının yanına geliyor.

İşte Yasak Elma 112. bölüm 1. fragmanı…

YASAK ELMA 111. BÖLÜM ÖZETİ!

Evde büyük bir patlama olur. Patlamada, Hasan Ali bey hayatını kaybeder. Orada bulunan Ender ile Yıldız’a bir şey olmaz. Ender, yurt dışına Kaya’yla birlikte gider ve altı ay sonra ondan ayrılıp şirketin de zarar ettiğini öğrenip geri döner. Döner dönmez, Yıldız’ın hayatına müdahale etmeye devam eder.

Yıldız, yan yalıya taşınan zengin kadını çok beğenir ve onunla arkadaş olmak ister. Yalıda bir davet düzenleyip onunla arkadaş olmak ister. Onun giysileri ve yaptığı her şeyi beğenen Yıldız, onun gibi olmak ister.

Onun üzerindeki giysiyi almak isteyen Yıldız, Çağatay tarafından büyük uyarı alır. En sonunda giysiyi geri vermek zorunda kalır. Ender, Çağatay ile Feyza arasında bir şeyler olduğunu zannedip Yıldız’ı uyarır.

Yıldız, Feyza’yla Çağatay’ın ilişkisi olduğunu zannedip şirketi basar. Çağatay, toplantıda olduğu insanların önünde karısının böyle yapmasından çok utanır. Sonradan Feyza ile Ömer’in ilişkisi olduğunu öğrenen Yıldız, yaptığından pişman olur.

Bunca olandan sonra Çağatay, Yıldız’ın Feyza’dan özür dilemesini ister. Oda özür diler. Ender, bunun peşini bırakmaz ve Feyza’nın evine kadar gider. Onun evinde Çağatay’ın olmadığını öğrenince rahatlar.

Bunca olandan sonra Çağatay, Yıldız’ın yüzüne bile bakmaz. Telefonlarına da cevap vermez. İki gün boyunca eve gelmeyen Çağatay’ı arayan Yıldız, ondan bir haber alamaz. Çağatay, aslında Kumru ile bir otel odasında birlikte olur.

Yasak Elma 112. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Yıldız Yine Aldatılıyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Nalan Annesine Kendisinden Ne Sakladığını Soruyor

Camdaki Kız 17. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Nalan Annesine Kendisinden Ne...

0
Kanal D'nin sevilen dizisi Camdaki Kız, 17. yeni bölümüyle 28 ekim perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Sedat, Cana'yla ilişkisini inkar edince Feride...
MasterChef 9. Haftanın Elenen Yarışmacısı Kim Oldu

MasterChef 9. Haftanın Elenen Yarışmacısı Kim Oldu?