Cumartesi, Mayıs 8, 2021
Ana Sayfa Diziler Yasak Elma 110. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Yıldız'la Ender Hasan Ali'ye Karşı...

Yasak Elma 110. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Yıldız’la Ender Hasan Ali’ye Karşı İşbirliği Yapıyor!

-

Fox Tv’nin sevilen dizisi Yasak Elma, 109. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Şahika’nın cenazesi defnediliyor. Ender ile Kaya, barışıyor. Hasan Ali, Şahika’nın hisselerini ucuza kapatmanın derdine düşüyor. Bunu anlayan Kaya, Ender’le konuşuyor. Yıldız’la Ender, Hasan Ali’ye karşı işbirliği yapıyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Yıldız’la Ender Hasan Ali’ye Karşı İşbirliği Yapıyor!

Yasak Elma 110. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Cansu’nun attığı kurşunlardan biri Şahika’ya diğeri ise Yıldız’a geliyor. Şahika, oracıkta hayatını kaybediyor. Yıldız ise, kolundan yaralanıyor. Kendisine bir şey olmuyor ama, bebeğini kaybediyor. Bebeğini kaybeden Yıldız, bir daha yalan söylememeye yemin ediyor.

YASAK ELMA 109. BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

Kaya, Şahika’nın ölümünden sonra onun şirket hisselerini satıp ülkeyi terk etmek istiyor. Hasan Ali ile konuşup, ondan bazı şirketle ilgili belgeler istiyor. Hasan Ali, şirketi zarar yapıyormuş gibi gösterip Kaya’ya hisseleri ucuza satma peşine düşüyor. Kaya’nın istediği belgeler, bir türlü eline geçmeyince işin içinde başka şeyler olduğunu düşünmeye başlıyor.

Ender, Kaya’nın gitmesini istemiyor. Ona yakınlaşmak için elinden geleni yapıyor. Kaya’da, Ender’e karşı boş olmadığı için ikili tekrar barışıp birlikte olmaya başlıyor. Yıldız, yalan söylemeye yemin ettikten sonra, bu sefer her keze onun hakkında ne düşünüyorsa söylemeye başlıyor.

Bu yüzden, herkes onun eski halini özlüyor. Televizyonda, fenomen bir dizi çıkıyor. Herkesin onu izlediğini öğrenen Asuman, diziyi izleyince kendi hayatları olduğunu anlıyor. Ender ile Yıldız, durumu anlayınca Aysel’in konakta yaşananları parkta bir kadına anlattığını onunda, senaryo yazdığını öğreniyor.

Hasan Ali, Feride’yle tekrar barışıp evlenmek istiyor. Çağatay’la konuşup kendisiyle annesini barıştırmak için ondan yardım istiyor. Hasan Ali, hastalanma numarası yapıp Feride’nin yanına gelmesini sağlıyor. Çağatay ile Yıldız’ın oynadığı oyun sayesinde.

Televizyonda, Yıldız’ın fenomen dizinin kendi hayat hikayesi olduğu haberini görünce, Hasan Ali gerçekten hastalanıyor. Çağatay’ın haberi olmadan Yıldız’ı odasına çağırıp, yaptıklarının hesabını soruyor.

Yıldız, morali bozuk bir vaziyette oradan ayrılırken Ender’le karşılaşıyor. Ender ona, Hasan Ali’nin şirketin zarar yaptığını göstermeye çalıştığını ve o şirkette oğlunun da hisseleri olduğunu söylüyor. Ona, Hasan Ali’ye karşı iş birliği yapmayı teklif ediyor. Yıldız’da, kabul ediyor.

Yasak Elma 109. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Kaya İle Ender Barışıyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

mustafa-ustundag

Mustafa Üstündağ Eski Eşinin rol Arkadaşını Tehdit mi Etti

0
Mustafa Üstündağ eski eşi Ecem Özkaya’nın “Gönül Dağı” dizisindeki partnerini tehdit etti. Ferdi Sancar'ın rol arkadaşı Ecem Özkaya ile fotoğraf paylaşması üzerine Üstündağ kıskançlık...
Sadakatsiz Dizisi Ne Zaman Final Yapacak

Sadakatsiz Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?