Salı, Mayıs 11, 2021
Ana Sayfa Diziler Yasak Elma 109. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Kaya İle Ender Barışıyor!

Yasak Elma 109. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Kaya İle Ender Barışıyor!

-

Fox Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Yasak Elma, 109. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Yıldız, bebeğini kaybeder. Çağatay ona, Şahika’nın çok kötülük yaptığı için başına böyle bir şey geldiğini söyleyip Yıldız’ın, yalan söyleme alışkanlığından vazgeçmesini ister. Yıldız, yalan söylememeye tövbe eder. Ancak, bu sefer herkese ne düşünüyorsa yüzüne söylemeye başlar. Yasak Elma 109. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Kaya ile Ender barışıyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Kaya İle Ender Barışıyor!

Yasak Elma 109. bölüm 3. fragmanında; Şahika öldükten sonra Kaya, onun hisselerini satmayı düşünüyor. Hasan Ali, hisselerini hileyle de olsa almak istiyor. Ender ile Yıldız, Hasan Ali’nin Şahika’nın hisselerini almasına engel olmak için el sıkışıyor.

İşte Yasak Elma 109. bölüm 3. fragmanı…

YASAK ELMA 108. BÖLÜM ÖZETİ!

Hasan Ali, Yıldız’ın tabloyu Ender’le bir olup kendisine satmaya çalıştığını öğrenince ateş püskürür. Çağatay, babasına çok kızar. Onun evine gelip, karısına bağıramayacağını söyler. Hasan Ali, yaptığından pişman oluyor. Yıldız, Çağatay’ın kendisini savunmasına çok mutlu olur.

Ancak Çağatay, artık Yıldız’ın yalanlarından bıktığı için valizini toplayıp otele gitmek ister. Yıldız, Çağatay evi terk etmesin diye hamile olduğu yalanını uydurur. Emir’le birlikte bir jinekoloğa gidip hamile bir kadına test yaptırıp o testi Çağatay’a gösterir. Yıldız’ın, hamileliğini duyan herkes çok mutlu olur.

Hasan Ali, davul zurnayla bahçede halay çeker. Bir kamyon kurbanlık alıp, torununun şerefine kesmek ister. Ancak, hayvan severler buna engel olur. Kaya ile Ender, bir araya gelip yemek yer. İkili, yakınlaşmaya başlar. Ender, bir türlü Kaya’ya güvenemez. Kendisinden intikamını alıp gideceğini düşünür.

Şahika, Ömer’i sık sık arayan Merve’nin fotoğrafını görüp onun Cansu olduğunu anlar. Ömer’le birlikte Cansu’ya bir oyun oynarlar. Cansu, Ömer’le yemeğe çıkar. Daha sonra Şahika oraya gelip Cansu’nun maskesini düşürür. Cansu, pansiyondan da dışarı atılır. Beş parasız kalan Cansu, şirkete gider.

Oradan da kovuluyor. Ama Yıldız’ın hamile olduğunu öğrenir. Yıldız, gerçekten hamile kalmak için doktora gider. Doktor onun hamile olduğunu söyleyince sevinçten havalara uçar. Eline koz geçmişken Feride’den de intikamını alır.

Feride, Yıldız’ın hamilelik yalanı uydurduğunu Çağatay’a söyleyince oğluna karşı mahcup olur. Hasan Ali, dede olmasının şerefine evde bir parti düzenlar. Cansu, çoğalttığı anahtarlarla içeri gidip silahını davetlilere doğrultur ve rastgele ateş etmeye başlar.

Yasak Elma 109. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Yıldız Yalan Söylememeye Tövbe Ediyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

İntihar Girişiminde Bulunan Ceyda Ersoy Acun Ilıcalı’ya Sitem Etti

0
Geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı kendisine iş vermediği için intihar girişiminde bulunduğu iddia edilen Ceyda Ersoy "Acun bana geçmiş olsun mesajı dahi göndermedi" dedi. Detaylar...
Buse Varol

Alişan’ın Eşi Buse Varol’a Dolandırıcı Şoku

teskilat

Teşkilat Dizisi 10. Bölümde Neler Yaşandı?

bir-zamanlar-kibris

Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisi KKTC’de Krize Neden Oldu