Cumartesi, Mayıs 15, 2021
Ana Sayfa Diziler Yasak Elma 109. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Şahika Saldırıda Hayatını Kaybediyor!

Yasak Elma 109. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Şahika Saldırıda Hayatını Kaybediyor!

-

Fox Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Yasak Elma, 109. yeni bölümüyle 3 mayıs pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Yıldız, Çağatay’ın kendisini terk etmemesi için hamilelik yalanı uydurur. Ama yalanı gerçek olur. Ender ile Kaya, görüşmeye başlar. Şahika Ömer’e, Merve’nin Cansu olduğunu ispatlar. Yıldız’ın hamile olduğunu duyan Cansu, gözünü karartır. Yasak Elma 109. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Şahika, saldırıda hayatını kaybediyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Şahika Saldırıda Hayatını Kaybediyor!

Yasak Elma 109. bölüm 1. fragmanında; Cansu’nun silahından çıkan kurşunlardan biri Şahika’ya denk geliyor. Şahika, hayatını kaybediyor. Kaya, kardeşinin ölümüyle yıkılıyor. Ender ile Yıldız, onun cenazesinde olduklarına inanamıyor.

İşte Yasak Elma 109. bölüm 1. fragmanı…

YASAK ELMA 108. BÖLÜM ÖZETİ!

Hasan Ali, Yıldız’ın tabloyu Ender’le bir olup kendisine satmaya çalıştığını öğrenince ateş püskürür. Çağatay, babasına çok kızar. Onun evine gelip, karısına bağıramayacağını söyler. Hasan Ali, yaptığından pişman oluyor. Yıldız, Çağatay’ın kendisini savunmasına çok mutlu olur.

Ancak Çağatay, artık Yıldız’ın yalanlarından bıktığı için valizini toplayıp otele gitmek ister. Yıldız, Çağatay evi terk etmesin diye hamile olduğu yalanını uydurur. Emir’le birlikte bir jinekoloğa gidip hamile bir kadına test yaptırıp o testi Çağatay’a gösterir. Yıldız’ın, hamileliğini duyan herkes çok mutlu olur.

Hasan Ali, davul zurnayla bahçede halay çeker. Bir kamyon kurbanlık alıp, torununun şerefine kesmek ister. Ancak, hayvan severler buna engel olur. Kaya ile Ender, bir araya gelip yemek yer. İkili, yakınlaşmaya başlar. Ender, bir türlü Kaya’ya güvenemez. Kendisinden intikamını alıp gideceğini düşünür.

Şahika, Ömer’i sık sık arayan Merve’nin fotoğrafını görüp onun Cansu olduğunu anlar. Ömer’le birlikte Cansu’ya bir oyun oynarlar. Cansu, Ömer’le yemeğe çıkar. Daha sonra Şahika oraya gelip Cansu’nun maskesini düşürür. Cansu, pansiyondan da dışarı atılır. Beş parasız kalan Cansu, şirkete gider.

Oradan da kovuluyor. Ama Yıldız’ın hamile olduğunu öğrenir. Yıldız, gerçekten hamile kalmak için doktora gider. Doktor onun hamile olduğunu söyleyince sevinçten havalara uçar. Eline koz geçmişken Feride’den de intikamını alır.

Feride, Yıldız’ın hamilelik yalanı uydurduğunu Çağatay’a söyleyince oğluna karşı mahcup olur. Hasan Ali, dede olmasının şerefine evde bir parti düzenlar. Cansu, çoğalttığı anahtarlarla içeri gidip silahını davetlilere doğrultur ve rastgele ateş etmeye başlar.

Yasak Elma 109. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Cansu Kimleri Vuruyor?CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Zeynep'in Hayatı Kabusa Dönüyor

Kefaret 26. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Zeynep’in Hayatı Kabusa Dönüyor!

0
Fox Tv’nin sevilen dizisi Kefaret, 26. yeni bölümüyle 16 mayıs pazar günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Selena’nın avukatı mahkemeye daha güçlü bir şekilde çıkar....
Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan Aşkı Bitti Mi?

Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan Aşkı Bitti Mi?