Cuma, Mayıs 14, 2021
Ana Sayfa Diziler Son Yaz 18. Bölüm Ön İzleme Yayında! Selim'le Konuşmak Akgün İle Soner'i...

Son Yaz 18. Bölüm Ön İzleme Yayında! Selim’le Konuşmak Akgün İle Soner’i Geriyor!

-

Fox Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Son Yaz, 18. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Akgün, DNA testinin sonucunu öğrendikten sonra Gökhan’ı hastanelik ettiği için pişmanlık duyar. Selim, Akgün’le konuşup Gökhan’ın neyin peşinde olduğunu konuşmalarından anlamasını ister. Canan ile Selim, çocuklarına samimi bir şekilde yakalanır. Dizinin yeni bölüm ön izlemesi yayında. Selim’le konuşmak, Akgün ile Soner’i geriyor.

Cuma Dizileri 2020

Selim’le Konuşmak Akgün İle Soner’i Geriyor!

Son Yaz 18. bölüm ön izlemesinde; Selim, Soner ile Akgün’ü sorguya çekmek için çağırıyor. Soner ile Akgün, Selim’den habersiz iş çevirdikleri için çok geriliyorlar. Güneş gözlüklerini takıp öyle Selim’in yanına gidiyorlar.

İşte Son Yaz 18. bölüm ön izlemesi….

SON YAZ 17. BÖLÜM ÖZETİ!

Akgün, Gökhan’ın yanına tekrar gider. Onun arabası birileri tarafından kaçırılır ve onun borcu karşılığında arabasının kaçırıldığını öğrenen Akgün, Gökhan’a yardım etmek ister. Gökhan, çocukluğundan beri hapislerde olduğunu hayatında kimseyi istemediğini söyler.

Akgün, yinede ona yardım edeceğini söyleyip araması için kartını bırakır. Heyecanla Akgün, Yağmur’u arar ve olanları ona anlatır. Canan, Akgün yüzünden büyük bir soruşturma geçirir. Akgün, bunun için suçluluk duyup Canan’a çiçek alıp özür diler. Selim, Korhan’ın cesedini bulmak için marinada büyük bir çalışma başlatır.

Fatih, Serap’a girip kapısında polis olduğunu, Korhan’ı öldürmediğini ama onun düşüp öldüğünü göz yaşları içinde anlatıyor. Serap ona, nasıl yardım edeceğini soruyor. Korhan’ın cesedi bulunduktan sonra Fatih, tutuklanıp mahkemeye çıkarılıyor. Serap’ın, yalancı şahitlik etmesiyle işler karışıyor.

Soner, hapisten çıktıktan sonra Akgün’e, Gökhan’ın onun abisi olmadığını ve babasına çalışıyor olabileceğini söyler. Akgün, Soner’le kavgaya tutuşunca evden kovulur. Yağmur, Gökhan ile Akgün’ün kahve içtiklerini görüp fincanı alıp, babasından DNA testi yapması için rica eder.

Akgün, babasıyla konuşur ve Gökhan’ın sağ omzunun arkasında doğum lekesi olduğunu öğrenir. Soner, Gökhan’ın dükkanına girip onun her şeyi not aldığını görüp, notları Akgün’ün önüne döker. Akgün, gördüklerinden sonra o hırsla Gökhan’ın dükkanına gidip onu hastanelik eder.

Gökhan’ın, beyninde tümör olduğu ve altı ay ömrü kaldığı için o notları aldığı ortaya çıkar. Tabi, bu da onun uydurması değilse! Yağmur, Akgün’e yaptırdığı DNA testi sonucunu verir ve sonuca göre Gökhan’la kardeş olduklarının doğru olduğu anlaşılır.

 Son Yaz 18. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Yağmur İle Akgün Ayrılıyor Mu?CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Hazal Kaya: Çok Zorlandım, Çok Yoruldum Ama Hep Çok Sevdim

Hazal Kaya: Çok Zorlandım, Çok Yoruldum Ama Hep Çok Sevdim

0
Yayınlandığı dönemde reyting rekorları kıran Aşk-ı Memnu dizisinin set fotoğrafçısı Şinasi Serçe, sette çekilen fotoğrafı Instagram'da paylaşınca, Hazal Kaya da aynı fotoğrafı sayfasında yayınladı....
Defne Samyeli Yaza Hazır!

Defne Samyeli Yaza Hazır!

Onur Saylak ve Gözde Yılmaz'dan Nikah Fotoğrafı

Onur Saylak ve Gözde Yılmaz’dan Nikah Fotoğrafı

Demet Özdemir'den Duygusal Veda

Demet Özdemir’den Duygusal Veda Paylaşımı