Cuma, Nisan 9, 2021
Ana Sayfa Diziler Yasak Elma 105. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ender Şahika'ya Ters Köşe Mi...

Yasak Elma 105. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ender Şahika’ya Ters Köşe Mi Yapacak?

-

Fox Tv’nin sevilen dizisi Yasak Elma, 105. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Hasan Ali, Şahika ve Zehra ile birlikte Çağatay’ın evinde kalmaya başlar. Şahika’dan bir an evvel boşanmak isteyen Hasan Ali, ona kumpas kurar. Bunu öğrenen onunla iş birliği yapmış gibi görünüp Şahika’ya gidip durumu anlatır. Şahika, Hasan Ali’yi zehirler. Yasak Elma 105. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Ender, Şahika’ya ters köşe mi yapacak?

Pazartesi Dizileri 2020

Ender Şahika’ya Ters Köşe Mi Yapacak?

Yasak Elma 105. bölüm 1. fragmanında; Çağatay, Yıldız’a sürpriz bir hediye almak için ona yalan söylüyor. Yıldız, Çağatay’ın kendisini aldattığını düşünüp onu basıyor. Gerçekleri öğrenen Yıldız, çok utanıyor. Şahika, şirkete geldiğinde duvarda Hasan Ali’nin fotoğraflarını görüyor. Ender, şirketin geleceği için kendisiyle iyi geçinmelerini istiyor.

İşte Yasak Elma 105. bölüm 1. fragmanı….

YASAK ELMLA 104. BÖLÜM ÖZETİ!

Hasan Ali, oğluyla Yıldız’ı son anda kurtarır. Yıldız, kendisine geldikten sonra onlara gördüğü rüyayı anlatır. Evin biri tarafından yakıldığı anlaşılır. Cansu, evin etrafında dolanıp birilerinin ölüp ölmediğini öğrenmeye çalışır.

Yıldız ile Çağatay’ın ölmediğini öğrenince, yeni planlar peşine düşer. Ömer’i takip edip onunla yakınlık kurar ve onların Çağatay’ın evinde kaldığını öğrenir. Hasan Ali, Şahika’dan bir an önce boşanmak için onun şirket hesabından zimmetine para kaçırmış gibi gösterir.

Yıldız’ın baş dönmesi ve mide bulantısından herkes onun hamile olduğunu zanneder. Test yapan Yıldız, hamile olmadığını anlar. Çağatay, şirketini Korelilere satıp yurt dışına taşınmayı düşünür. Bunu öğrenen Hasan Ali, oğlu yurt dışına gitmesin diye satışı engeller. Çağatay, bu duruma çok üzülür ve işin içinde başka işler olduğunu anlar.

Ender, Hasan Ali’nin planını öğrenip ona Şahika’dan kurtulmak için yardım edeceğini söyler. Hasan Ali’nin konuşmalarını ses kaydı alarak gidip Şahika’yla buluşur. Ona kaydı dinletip Hasan Ali’nin ondan kurtulmaya çalıştığını söyler. Şahika, durumu öğrenir öğrenmez Zehra’yla görüşüp ona evdekileri yeni evlerinde yemeğe davet etmesini ister.

Evde kimse yokken Şahika, Hasan Ali’ye yemek hazırlatır. Yemeğin üzerine ilaç döker. Hasan Ali, yemekten bir kaç lokma yedikten sonra fenalaşır. Şahika’nın kendisini zehirlediği anlayan Hasan Ali, yere yığılır. O sahneyi daha önce gördüğünü söyleyen Şahika, onu orada bırakıp gider.

 Yasak Elma 105. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Şahika Hasan Ali’yi Zehirliyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Nalan'ın Annesinden Gördüğü Eziyet Bitmiyor

Camdaki Kız 2. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Nalan’ın Annesinden Gördüğü Eziyet...

0
Kanal D'nin yeni dizisi Camdaki Kız, ilk bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Rafet, oğlunun hala Cana ile görüştüğünü öğrenip onu Yasemin'le beş...