Cumartesi, Nisan 10, 2021
Ana Sayfa Diziler Yasak Elma 100. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ender Safını Değiştirip Hasan Ali'yle...

Yasak Elma 100. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ender Safını Değiştirip Hasan Ali’yle El Sıkışıyor!

-

Fox Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Yasak Elma, 100. bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Şahika, Hasan Ali’yle boy boy fotoğraflarını çektirip evlendiklerini herkese ilan eder. İşe de Başkan hanım olarak gelir. Yıldız, Çağatay’ın istediği tatlıyı yapmak için Feride’yle yarışa girer. Yasak Elma 100. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Ender, safını değiştirip Hasan Ali’yle el sıkışıyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Ender Safını Değiştirip Hasan Ali’yle El Sıkışıyor!

Yasak Elma 100. bölüm 2. fragmanında; Çağatay’ın telefonuna birisi Cansu ile öpüştüğü anların fotoğrafını çekip tehdit ediyor. Tehdit eden kişi, Mert çıkıyor. Şahika, şirkete başkan hanım olarak gidiyor. Ender ile Hasan Ali, Şahika’ya karşı güçlerini birleştiriyor.

İşte Yasak Elma 100. bölüm 2. fragmanı….

YASAK ELMA 99. BÖLÜM ÖZETİ!

Hasan Ali, Şahika’yla evlendiğini öğrendikten sonra şok olur ve oradakileri dışarı çıkartır. Ender ile Şahika’yla, yalnız kalıp onlara istediklerini vereceğini söyler. Şahika’ya da, istediği yüzde 20’lik hisseyi vereceğini ama nikahlarının iptal etmesini kabul etmesini ister.

Şahika ile Ender, istediği hisselerini geri alılar. Şahika, evliliğin iptali için verilen süre içinde Hasan Ali’nin yanına gitmez. Vaktini güzellik salonunda geçirir. Daha sonra iş, boşanma davasına kalır. Şahika, Çağatay’ın evine gidip herkesin içinde Hasan Ali’yle evlendiğini açıklar.

Çağatay, babasıyla konuşmaya gider. Hasan Ali, oyuna geldiğini söylemekten utanıp Çağatay’a, Şahika’ya aşık olduğunu onu çok sevdiğini söyler. Feride, olanları duyduktan sonra sinir krizleri geçirir. Asuman ise, büyük bir hayal kırıklığına uğrar.

Mert, hisseleri aldıktan sonra Zehra’ya çok kötü davranır. Bunu fark eden Zehra, ortadan kaybolur. Ama Mert, onu merak bile etmez. Zehra, Mert’e bunun böyle yürümeyeceğini söyler. O ise, hemen elinde hazır olan boşanma protokolünü Zehra’ya verir.

Zehra, Hasan Ali’den yardım ister. Hasan Ali, Mert’den hisseleri alacağını ancak, onları kendisine emanet etmesini ister. Zehra ise, hemen kabul eder. Hasan Ali, Mert’ten hisseleri alır. Hasan Ali, Şahika’yı evliliğe zorlamak için yemekleri onun yapmasını ister.

Oda, kendisi yapmış gibi hizmetçiye yaptırır. Çağatay ile Yıldız, akşam yemeğe gelir. Yemekleri Şahika’nın yaptığını öğrenince hiçbir şey yiyemezler. Çağatay, arabasına telefonunu almaya gider. Peşinden Cansu, üzerine bir şey alacağını söyleyip sofradan kalkar.

Cansu, Çağatay’ın yanına gidip onunla konuşurken birden onu öper. Birisi, o anların fotoğrafını çeker.

 Yasak Elma 100. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Şahika Başkan Hanımlığa Çabuk Alışıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Esra Sönmezer'den Hülya Avşar'ı Kızdıracak Sözler...

Esra Sönmezer’den Hülya Avşar’ı Kızdıracak Sözler…

0
Sunucu ve aynı zamanda da oyuncu olan Esra Sönmezer, geçtiğimiz gün muhabirlerin yönelttiği soruları yanıtladı. Ünlü sunucu, canlandırdığı Masumiyet adlı dizideki  'Hale Ilgaz'  adlı...