Ana SayfaDizilerYargı 33. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Cüneyt Ceylin'e Ne İtiraf Ediyor!

İlgili Postlar

Yargı 33. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Cüneyt Ceylin’e Ne İtiraf Ediyor!

Kanal D’nin büyük bir heyecanla izlenen dizisi Yargı, 33. yeni bölümüyle 22 mayıs pazar günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Ceylin, hala herkesin Çınar’ı kayırdığını düşünür. Yekta, Serdar’a istediği gibi bir ifade verdirir. Cüneyt, Yekta’nın yaptıklarına daha fazla tahammül edemez ve isyan edip onun yanından ayrılır. Ceylin ile Ilgaz, bir celsede boşanır. Altı ay sonra gelen adli tıp sonuçlarına göre Ceylin’in cinayet işlediği ispatlanır. Ilgaz, duydukları karşısında büyük bir yıkım yaşar. Yargı 33. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Cüneyt, Ceylin’e ne itiraf ediyor.

Pazar Dizileri 2022

Cüneyt Ceylin’e Ne İtiraf Ediyor!

Yargı 33. bölüm 1. fragmanında; Ceylin ile Ilgaz, boşanma sonrasında beraber eve geliyor. Ilgaz ile Ceylin’in, yüreği burkuluyor. Güzel anılarını biriktireceklerini düşündükleri evde kendilerini iki yabancı gibi hissediyorlar. Bu arada cinayetleri çözmek için Ceylin, Ilgaz ve Derya, büyük çaba harcıyor. Cüneyt, Ceylin’in yanına gidip onu şok edecek bir şey itiraf ediyor.

İşte Yargı 33. bölüm 1. fragmanı…

YARGI 32. BÖLÜM ÖZETİ!

Ilgaz ile Derya, seri cinayetlerin peşine düşer. Yeşim’in evine gidip babasıyla görüşür. Onu şüphe içinde incelerler. Aslında yürüyebilen Yeşim, tekerlekli sandalyeye mahkummuş gibi yapıp herkesi kandırır. Yekta, Serdar sorguya girmeden onunla konuşur. Ona, cinayet işlediğini itiraf etmeden ifade vermesini ister.

Ilgaz, Yeşim’le alakalı bir gariplik olduğunu anlar. Metin, Ceylin’le konuşmaya gider. Ona, tüm suçunu itiraf edip suçunun cezasını çekeceğini söyler. Pars, Serdar’ı sorguya alır. Serdar, Çınar’ı takip ettiğini onların İnci’nin mezarına gittiklerini, daha sonra gittikleri yerde Çınar’ın üç kurşunla Zafer’i öldürdüğünü gördüğünü söyler.

Pars Serdar’a, neden polise haber vermediğini sorar. Oda Çınar’ın kanaması olduğu için beklediğini, kendisine gelince Çınar’ın eve gittiğini ve Metin komiserin onu hastaneye götürdüğünü söyler. Serdar, bagajda cesedin olduğunu bildiğini ve o cesedi alıp gömdüğüne dair ifade verir.

Ilgaz, Cansu’nun yanına gidip ondan İnci’nin fotoğrafını ister. Ama telefon yanında olamayınca İnci’nin kim olduğunu anlayamaz. Ceylin, Serdar’ın ifadesini Pars’dan öğrenip onları Çınar’ı savunmakla suçlar. Bunun üzerine Ilgaz, Serdar’ı sıkıştırır. Ona inanmadığını onu, eninde sonunda yakalayacağını söyler.

Cüneyt, Yekta’nın yasaları çiğnemesine bir katili saklamasına daha fazla dayanamaz ve isyan eder. Yekta’ya, yaptıklarının hesabını sorup kapıyı çarpıp çıkar. Neva, Cüneyt’le yemeğe çıkıp ona Serdar’la ilgili sorular sorar. Ona, illegal işleri Yekta’yla birlikte yaptığını bildiğini, böyle devam ederse bir yerden patlak vereceği konusunda onu uyarır.

Ceylin, Yekta’nin gerçek bir avukat olmadığını ispatlamak için büyük bir uğraş verir. Eniştesi ve Yekta’nın eşiyle konuşup birlikte işbirliği yapmak için sözleşir. Yekta, Cüneyt’in yanından ayrılmasıyla tutuşmaya başlar ve onu işten çıkartır. Ilgaz, Derya savcıyla yürüttüğü soruşturmada Yeşim’in yürüdüğünden şüphelenir.

Onun evine gittiğinde giydiği ayakkabının altının çamur olduğunu görür. Ilgaz, Ceylin’i arayıp Yeşim hakkında şüphelendiğini söyler. Onunla birlikte onun yanına İnci ismiyle gelen kız olup olmadığını anlamak için birlikte onun evine gider. Ceylin, Yeşim’i İnci ismiyle yanına gelen kız olduğunu görür.

Yeşim, tutuklanır. Daha sonra Ilgaz ile Ceylin, boşanma davaları için mahkemeye gider. Her ikisi de boşanmayı kabul edince hakim çiftin boşanmalarını kabul eder. Ilgaz ile Ceylin, resmen boşanır. Altı ay sonra Ceylin, cinayetle suçlanır. Ilgaz, adli tıp sonuçlarına göre Ceylin’in cinayet işlediğini duyar.

Yargı 33. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Ilgaz Büyük Bir Yıkım Yaşıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler