Pazar, Ekim 24, 2021
Ana Sayfa Diziler Yalancı 3. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Olaylar Deniz'in Aleyhine Gelişiyor!

Yalancı 3. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Olaylar Deniz’in Aleyhine Gelişiyor!

-

Show Tv’nin yeni dizisi Yalancı, 3. yeni bölümüyle 1 ekim cuma günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Mehmet, Deniz’in evine gizlice girdiğini anlar. Onun iddia ettiği şişede insülin çıkar. Deniz’in, daha önceden de başka birisine aynı şekilde iftirada bulunduğunu öğrenen Mehmet, onun yalancı olduğunu herkesin öğrenmesini ister. Deniz, çok zor durumda kalır ve Doruk’la konuşmaya gider. Yalancı 3. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Olaylar Deniz’in aleyhine gelişiyor.

Cuma Dizileri 2021

Olaylar Deniz’in Aleyhine Gelişiyor!

Yalancı dizisinin 3. bölüm 2. fragmanında; Mehmet’in eline Deniz’in yalancı olduğunu kanıtlayacak şahit ve deliller geçiyor. Yasemin, öğrendiği şey karşısında şok oluyor. Deniz, küpeyi bulmak için yine Mehmet’in evine giriyor. Mehmet, kendini aklamanın mutluluğunu yaşarken Deniz, iyice köşeye sıkışıyor.

İşte Yalancı 3. bölüm 2. fragmanı…

YALANCI 2. BÖLÜM ÖZETİ!

Deniz’in sosyal medyada Mehmet Emir’i ifşa etmesi büyük ses getirir. Birlikte geçirdikleri gecede içki içtikleri kadehleri değiştirdiğini anlayan Deniz, kanıt bulmak için her yolu denemeye başlar.

Mehmet’in kendisine ilaç verdiğinden emin olan Deniz, onun evinin anahtarının yerini söylediği aklına gelir ve evine gizlice girip yatağının altında bir şişe bulur. Mehmet, herkesin tepkisini alır ve işine de kendisini veremeyince işinden izin almak zorunda kalır.

Deniz de Mehmet Emir de zor anlar yaşamaya başlar. Deniz, Murat’la görüşüp Mehmet’in evine gizlice girdiğini ve yatağının altında ilaç dolu şişe bulduğunu söyleyip ondan yardım ister.

Murat, narkotikten bir komiser arkadaşıyla konuşup Mehmet’in evine arama emri çıkarır. Aramada bulunan şişenin içinden insülin çıkar. Mehmet, Deniz hakkında suç duyurusunda bulunur. Deniz, hem elinde kanıt olmadığı için hem de geçmişinde yaşadığı psikolojik sorunlar sebebiyle akıllarda soru işaretleri oluşmaya başlar.

Deniz, küpesini Mehmet’in evinde düşürdüğünü fark eder. Mehmet, Deniz’in küpesini evinde yatağının hemen önünde bulur. O sırada Mehmet’i birisi arar. Arayan kişi, Deniz’in aynı şekilde geçmişte kendisi hakkında da yalan söylediğini anlatıyor ve onunla görüşmek ister.

Adamın söyledikleriyle ilgilenen Mehmet Emir, görüşmeyi kabul eder. Mehmet Emir’le görüşmek isteyen kişi kim?

Yalancı 3. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Oklar Deniz’in Üzerine Çevriliyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Esat Gülben'le Kendi Evinde Yaşamak İstiyor

Masumlar Apartmanı 44. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Esat Gülben’le Kendi Evinde...

0
TRT 1'in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı, 44. yeni bölümüyle 26 ekim salı günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Safiye, Naci'den evlenme teklifi gelmeyince büyük...