Ana SayfaDizilerÜç Kız Kardeş 15. Bölüm 1. Ön İzleme Yayında! Somer Türkan'a Moral...

İlgili Postlar

Üç Kız Kardeş 15. Bölüm 1. Ön İzleme Yayında! Somer Türkan’a Moral Veriyor!

Kanal D’nin sevilen dizisi Üç Kız Kardeş, 15. yeni bölümüyle 7 haziran salı günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; İntikam peşinde olan Rüçhan kontrolden çıkar. Türkan ve Somer’in birlikte olmasını kendisine yediremez. Önce Mine’nin yanına gidip ondan yaptıklarının hesabını sorar. Mine, merdivenlerden aşağı yuvarlanır. Öte yandan Fatih’ten, kızının kim olduğunu öğrenmeye çalışır. Nesrin, olacaklardan korkup Sadık’a kızları da alıp uzaklara gitmeyi teklif eder. Üç Kız Kardeş 15. bölüm 1. ön izleme yayınlandı. Somer, Türkan’a moral veriyor.

Salı Dizileri 2022

Somer Türkan’a Moral Veriyor!

Üç Kız Kardeş 15. bölüm 1. ön izlemesinde; Somer, Türkan’ı hastaneye götürdüğünde onun intihar ettiğini anlıyor. Eğer geç kalsaydı onu kaybedecek olmanın üzüntüsünü yaşıyor. Türkan’a, bir daha asla onun elini bırakmayacağına söz veriyor.

İşte Üç Kız Kardeş 15. bölüm 1. ön izleme…

ÜÇ KIZ KARDEŞ 14. BÖLÜM ÖZETİ!

Rüçhan, Somer’le birlikte Türkan’dan ve ailesinden özür dilemek için gitmeye hazırlanırken gazetede çıkan haberleri görür. Somer, öfkeyle arabasına binip Ferit’i bulur. Ona karısıyla ne zamandır görüştüğünü sorar. O da onu ilk gördüğü andan beri Türkan’dan hoşlandığını ve görüştüklerini söyler.

Somer, Ferit’i hastanelik eder. Mine, Somer’in Ferit’i hastanelik ettiğini öğrenince hemen Türkan’ı arar. Durumu ona anlatıp ondan kendisinin onu oraya götürdüğünden kimseye bahsetmemesini, eğer Somer öğrenirse kendisini öldüreceğini söyler. Türkan, ona ve bebeğine bir şey olmasından korktuğu için kimseye o bara Mine’yle gittiğini söylemez.

Herkesin kendisine inanmasını bekler. Nesrin ile Nezahat’ın yanına Rüçhan gelir. Onların önüne gazeteyi atıp Türkan’ın ahlaksızlıklarına bakmalarını, onun ailesinin şerefini iki paralık ettiğini söyleyip gider. Nesrin, gazetedeki haberi görünce fenalaşır. Somer, Ferit’in yanından ayrıldıktan sonra Türkan’ın yanına gider ve ondan hesap sorar.

Türkan Somer’e, sadece Ferit’le arasında hiçbir şey olmadığını söyler. Rüçhan, kocasıyla birlikte gazetedeki çıkan haberlerin yalanlanması için bir tespit yayınlatır. Somer, yurt dışına gitmek için yola çıkar. Ama Ferit’in ailesinin kendisinden şikayetçi olmasıyla hava alanından geri dönmek zorunda kalır.

Olanlardan sonra ailesinin yüzüne bakamayan Türkan, intihar etmeye karar verir. Ailesine ve Somer’e bir mektup yazıp ilaç içer. Somer, Türkan’ın kendisine yazdığı veda mektubunu okuduktan sonra ona inanmayı tercih eder. Türkan’la yolda karşılaşır ve ona inandığını, bir daha elini tutup bir daha bırakmayacağını söyler. O sırada Türkan, içtiği ilaçların etkisiyle düşüp bayılır. Somer, ne olduğunu anlayamaz.

Üç Kız Kardeş 15. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Rüçhan İntikam Alma Peşine Düşüyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler