Ana SayfaDizilerÜç Kız Kardeş 11. Bölüm 1. Ön İzleme Yayında! Somer Serdar İle...

İlgili Postlar

Üç Kız Kardeş 11. Bölüm 1. Ön İzleme Yayında! Somer Serdar İle Hakan’la Birlikte Bir Plan Yapıyor!

Kanal D’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Üç Kız Kardeş, 11. yeni bölümüyle 10 mayıs salı günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Rüçhan, evi terk ettiği için Türkan’a düşman olur. Türkan, kapısına dayanan Somer’i kesin bir dille ret eder. Duygularından emin olmadan karşısına çıkmamasını ister. Türkan’ı alt etmekte kararlı olan Rüçhan, Mine’yi yanına çağırır ve ona bundan sonra müstakbel gelinin o olduğunu söyler. Üç Kız Kardeş 11. bölüm 1. ön izleme yayınlandı. Somer, Serdar ile Hakan’la birlikte bir plan yapıyor.

Salı Dizileri 2022

Somer Serdar İle Hakan’la Birlikte Bir Plan Yapıyor!

Üç Kız Kardeş 11. bölüm 1. ön izlemesinde; Türkan, Somer’in telefonlarına cevap vermiyor. Somer, Hakan ile Serdar’ı yanına çağırıp onlarla birlikte Türkan’ın gönlünü alabilmek için bir plan yapıyor. Onlarda Somer’e bu konuda yardım ediyor. Somer, annesinin planlarından habersiz Türkan’a kendisini affettirmeye çalışıyor.

İşte Üç Kız Kardeş 11. bölüm 1. ön izleme…

ÜÇ KIZ KARDEŞ 10. BÖLÜM ÖZETİ!

Rüçhan, Türkan’ı alıp onu Somer’in nerede kiminle olduğunu göstermeye götürür. Yolda, Sadık’ın hastaneye kaldırıldığı haberi gelince Türkan’ı hastaneye götürüp bırakır. Sadık’ın durumu ciddiyetini korur. Doktor onu ameliyata alır. Somer’in de durumdan haberi olup hastaneye gelir.

Nesrin, Somer’den Türkan’ı kardeşlerinin yanına götürmesini ister. Eve gitmeden önce Türkan, önce Rüçhan’ın yanına gitmek ister. Onun yüzüne, babasına bir şey olursa onun katili olacağını, evlendiği zaman ondan çok şey öğreneceğini zannettiğini ama sadece ondan sevgisizlik öğrendiğini söyleyip gider.

Mesut, Sadık babasına bir şey olmasından çok korkar. Somer, Türkan’ı eve götürüp orada Hakan ile Serdar’la tanışır. Onları evden gönderir. Somer’in boşanma davasını açtığını duyan Türkan, onun yanında kalmasını istemediğini söyler. Somer, annesinin Türkan’ın ailesine neler yaptığını öğrenir. Gidip kuyumcudan altın alıp annesinin önüne atar.

Özer bey, hastaneye gidip Nesrin’den karısı adına özür diler. Rüçhan, Özer’den Mine’yle ilgili bilgiler bulmasını istemişti. Oda, Mine’nin Halit’le çekilmiş fotoğraflarını bulup ona getirir. Rüçhan’da, o fotoğrafları oğluna verip Mine’nin kocasından hiç ayrılmadığını, o bebeğinden kocasından olduğunu söyler.

Somer, fotoğrafları götürüp Halit’in önüne atar ve Mine’yle ona mutluluklar diler. Sadık, hastaneden çıkarılıp eve getirilir. Onu gören Mesut, ceketini çıkarıp Sadık babasına verip dizine yatar. Somer, evlilikleri hakkındaki kararı Türkan’a bıraktığını söyler. O da, ayrılma kararı alır. Halası ve eniştesiyle birlikte gidip eşyalarını toplayıp babasının evine döner.

Üç Kız Kardeş 11. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Rüçhan Mine’nin Tarafına Geçiyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler