Cuma, Temmuz 30, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Tülin Şahin Hamilelik Sürecini Anlattı

Tülin Şahin Hamilelik Sürecini Anlattı

-

Sivaslı Cindy lakabıyla tanınan ünlü manken Tülin Şahin, Mehtmet Özer’den boşandıktan sonra aşkı yeniden Portekizli iş adamı Pedro De Noroha’da bulmuştu. Birbirleriyle tanıştıktan kısa bir süre sonra dünya evine girme kararı alan çift bir ay sonrasında anne baba olacaklarını öğrenmişlerdi. Anne olmak istediğini her fırsatta dile getiren ünlü model Tülin Şahin hamilelik sürecini anlattı.

Aile Arasında Sade Bir Tören

Pedro De Noroha ile birkaç aydır büyük bir aşk yaşayan Tülin Şahin ilişkilerinin ciddi olduğunu her fırsatta dile getiriyordu. Nisan ayında dünya evine girme kararı alan çift Pedro De Noroha’nın Libzon’daki evinde sadece ailelerinin katıldığı sade bir nikah töreni ile evlenmişlerdi. Evlilik arifesinde kimseye haber vermeyen Tülin Şahin, dünya evine girdiğini nikah sonrasında Instagram hesabından paylaştığı bir gönderiyle sevenlerine duyurmuştu.

Tülin Şahin’den Yılın En Önemli Hediyesi

Annelik Heyecanı Tülin Şahin’e Çok Yakışı

Bugüne kadar verdiği her röportajda çocukları çok sevdiğini ve anne olmak istediğini dile getiren Tülin Şahin, Pedro De Noroha ile evlendikten yaklaşık 1 buçuk ay sonra anne olacağını öğrendi. Bu mutlu haberi Instagram hesabından emzikli bir fotoğrafla sevenleriyle paylaşan Şahin, çocuğunu kucağına almak için sabırsızlandığını da dile getirmişti.

Tülin Şahin Hamilelik Sürecini Anlattı

7 aylık hamile olan Tülin Şahin, çocuğunu dünyaya getirmek için gün sayıyor. Hamileliği hakkında ilk kez röportaj veren Şahin her şeyin çok yolunda olduğunu söyleyerek Pedro De Noroha’nın kendisine çok iyi baktığını dile getirdi. Henüz aşerme sürecinin başlamadığını ancak son dönemlerde aşırı unutkan olduğunu belirten Şahin 5-6 tane yedek anahtar yaptırdığını söyleyerek hamilelikte 10 kilo aldığını açıkladı. Kız bebek beklediklerinin müjdesini veren Şahin, bebeğin ismine henüz karar veremediklerini de dile getirdi.

Tülin Şahin Kimdir?CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Seda Bakan Olmazsa Olmazlarını Açıkladı

Seda Bakan Olmazsa Olmazlarını Açıkladı

0
Ünlü oyuncu Seda Bakan, sosyal medyada en aktif olan oyunculardan biri. Son olarak, kızı Leyla için neler yaptığını paylaştı ve hayranlarının takdirini topladı. Yakında yeniden...
Fahriye Evcen ve Karan'a Beğeni Yağdı

Fahriye Evcen ve Karan’a Beğeni Yağdı

Ezgi Mola: Yiyin Gari

Ezgi Mola: Yiyin Gari