Ana SayfaKimdirTülin Şahin Kimdir?

İlgili Postlar

Tülin Şahin Kimdir?

Tülin Şahin Kimdir?

Sivaslı Cindy olarak hayatımız da tanınan,bir çok başarılara imza atmış ünlü mankenlerden olan Tülin Şahin kimdir? Sizler için Tülin Şahin için bilinmeyenleri kısaca özetledik.

Tülin Şahin Hakkında Bilinmeyenler

Tülin Şahin 13 Aralık 1980 tarihinde Danimarka’nın Odense şehrinde doğdu. 1.80 boyunda olan Tülin Şahin’in kilosu ise 68’dir. Çocukluğu Danimarka’da geçiren Şahin, bir alışveriş merkezinde düzenlenen aktivite de keşfedildi. Profesyonel anlamda mankenlik yapmak için 1998 yılında Paris’e gitti. Türkiye’ye dönüşü ise Zeki Triko ile imzaladığı anlaşma ile olmuştur. Ünlü manken Cindy Crawford’a aşırı benzerliğinden dolayı kendisi hem Türk hem de dünya basınında Sivaslı Cindy olarak anılmaktadır.

Modelist ve oyunculuk alanında ünlenen Tülin Şahin Anadolu Üniversite’sinde ve yurt dışında çeşitli alanlarda eğitim hayatını tamamlamıştır.Özellikle ilk yıllarında bir modelist tarafından keşfedilen ve bu sıralarda farklı alışveriş merkezlerinde çeşitli işler yapmakta olan Tülin Şahin mankenlik alanında deneyim kazanmak istemiştir. Bu açıdan eğitim amacıyla farklı ülkeleri tercih etmiştir. Bir çok dünya markası ile çalışma imkanı bulsa da medya sektöründeki en büyük patlamayı şüphesiz Acun Ilıcalı ile birlikte yaptığı programlarda kazanmıştır.

Bir çok programda sunuculukta yapan Tülin Şahin İngilizce, Danca, İsveçce, Norveçce, Türkçe, Almanca ve Fransızca yabancı dillerini bilmektedir.

 

 

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler