Magazin Haberleri » Ünlüler » Tolga Karel Florida’da Ev Aldı

Tolga Karel Florida’da Ev Aldı

Yaprak Dökümü dizisinde canlandırdığı Oğuz karakteri ile tanınan Tolga Karel Florida’da ev aldı. Oyuncu 2016 yılında mesleğini bırakıp ABD’ye taşınmıştı.


Tolga Karel Kimdir

Florida’ya Taşındı

Florida’nın Miami şehrinde bir havuz partisinde tanıştığı Sarah Scott ile evlenen Tolga Karel Florida’da ev aldı. ABD’ye gittiğinde sağlık turizmi işi yapmaya başlayan Tolga Karel bu işte başarılı olamamış, Chicago şehir merkezinde ofis olarak kullandığı daireyi de terk etmek zorunda kalmıştı.

Eşinin ailesinin yanına taşınan Karel, sağlık turizminde batmasının ardında tekstil firması kuracağını açıklamış ve son olarak da Chicago’da film çekeceğini söylemişti. Son olarak TIR şoförlüğü yaparak geçimini sağlayan Karel Florida’ya yerleşti.

Tolga Karel’den Eski Eş Günay Musayeva’nın İddialarına Kan Donduran Cevaplar..

Geçtiğimiz aylarda TIR şoförlüğünden ayda 8 bin dolar kazandığını açıklayan Tolga Karel Florida’da aldığı evin fotoğrafının sosyal medyada paylaştı. Paylaşımına şu sözleri ekledi;

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Deniz Kuru

Avatar

İlginizi Çekebilir

Ebru Gündeş'in Şarkısını Söyledi

Ebru Gündeş’in Şarkısını Söyledi..

Pop sanatçısı Pınar Kömürcüoğlu, ünlü şarkıcı Ebru Gündeş’in seslendirdiği bir şarkıyı coverladı. “Ebru Gündeş’in seslendirdiği …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir