Magazin Haberleri » Ünlüler » Serdar Ortaç’tan Nafaka Açıklaması

Serdar Ortaç’tan Nafaka Açıklaması

Ataşehir’de bir mekanda sahne alan Serdar Ortaç’tan nafaka açıklaması. Serdar Ortaç, Chloe Loughnan ile 5 yıl süren evliliğini tek celsede 2019 yılının ağustos ayında noktalamıştı.


Chloe Loughnan kimdir?

Serdar Ortaç kimdir?

Serdar Ortaç “Daha Çok Borcum Var”

Serdar Ortaç’tan nafaka açıklaması. Boşanmanın ardından Serdar Ortaç’ın eski eşi Chloe Loughnan’a nafaka ödemesi gerekirken aylardır ödemediği geçtiğimiz günlerde magazine yansımıştı.

Chloe Loughnan nafaka konusunda şu sözleri söylemişti; “Serdar 5-6 aydır nafaka ödemiyor. Bir ara beni aradı ‘Chloe ödeyemiyorum’ diye. ‘Niye diye sormadım bile. 2 yıl her ay ödeme yapacaktı ama canı sağ olsun.”

Önceki gün Ataşehir’de bir mekanda sahne alan Serdar Ortaç, eski eşi Chloe Loughnan’ın nafaka ile ilgili söylediklerine cevap verdi.

Chloe Loughnan: Serdar Ortaç Nafakamı Ödemiyor

Ortaç, “Kız bu konuda çok haklı. Birinciyi ödeyemedim, sabretti. İkinciyi ödeyemedim sustu. Üçüncü, dördüncü derken hep sustu. Sonra mesaj attı. ‘Serdar burada aç mı kalayım? Burada ihtiyaçlarım oluyor’ yazmış. Özür diledim. Şimdi biraz toparladım, toparladıkça gönderiyorum. Ama tabi daha çok borcum var.”

“Geçmiş günlere göre borçlarımı azalttım. Devlete vergi borcum var. Yapılandırmaya alacaklar. Bir kamu bankasına borcum var, onları da yapılandıracaklar. Canımı mı alacak? Başka çaremiz yok. Çalışacağız, insanları eğlendireceğiz, kazanıp ödeyeceğiz” dedi ve sözlerine devam etti.


“Bundan sonra gece 12’de eğlence bitecek ve gidip uyuyacağız. Ben bu işe yıllar önce Karabiberim şarkısı ile başladığımda sabah 7’de bitirirdik bu işi. Şimdi daha iyi. Biz de yorulmuyoruz, dinleyen de… Madalyonun diğer yüzünde ise çok başka bir tablo var. Çünkü gece hayatında, eğlenen insanlar mekandan çıktığı anda, taksicisinden, restoranına, valesinden, garsonuna herkes para kazanıyor. Hepsinin durumu vahim. Bu virüs 100 senede bir geliyor, bu da bize denk geldi, inşallah hep birlikte atlatacağız.”

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Deniz Kuru

Avatar

İlginizi Çekebilir

Uğur Akkuş’a Hapis Cezası

Ebru Şallı’nın eşi Uğur Akkuş’a Şok Hapis Cezası…

Ünlü eski mankenlerden Ebru Şallı ve eşi Uğur Akkuş’a kötü haber.. İş insanı Uğur Akkuşa1 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir