Pazartesi, Haziran 21, 2021
Ana Sayfa Diziler Son Yaz Dizisinden Üzücü Haber Geldi! Kanaldan Dizi İle İlgili Açıklama Geldi!

Son Yaz Dizisinden Üzücü Haber Geldi! Kanaldan Dizi İle İlgili Açıklama Geldi!

-

Fox Tv’nin büyük bir beğeniyle izlenen, Son Yaz dizisinin son bölümünde; Akgün, Gökhan’ın kardeşi olduğunu öğrenince, dövdüğü için ondan özür diler. Gökhan, Akgün ile Yağmur’u ayırmaya çalışır. Akgün, Gökhan’ın babasını bulmanın peşinde olduğunu anlayıp ona tuzak kurar. Gökhan, Selçuk’u ele geçirmek için, Akgün’ü öldürmeyi planlar. Son Yaz dizisinden üzücü haber geldi. Kanaldan dizi ile ilgili açıklama geldi.

Cuma Dizileri 2020

Son Yaz Dizisinden Üzücü Haber Geldi!

Son Yaz dizisi bu hafta ekrana gelemeyecek. Dizinin setinde çıkan Korona virüs vakalarından dolayı dizi seti durduruldu.

Kanaldan Dizi İle İlgili Açıklama Geldi!

Fox Tv, son yaz dizisi ile ilgili bir açıklama yaptı. Açıklamada; dizinin korona virüs vakaları nedeniyle bu hafta ekrana gelmeyeceği beyan edildi.

Kanaldan Dizi İle İlgili Açıklama Geldi

 SON YAZ 18. BÖLÜM ÖZETİ!

Akgün, Yağmur’un yaptırdığı DNA testini görüp Gökhan’ın gerçekten abisi olduğunu öğrendikten sonra onu dövüp hastanelik ettiği için çok üzülür. Hemen, Soner ve Ahmet’in yanına gidip durumu anlatır. Ona kendisini affettirmek için alı konulan sevdiği arabasını almak için arkadaşlarıyla birlikte gider.

Gökhan’ın borcundan dolayı tutulan arabayı almak için Akgün hemen bir plan yapar. Soner, Eray ve Ahmet’le birlikte adamın mekanını basıp arabayı ister. Kavgaya tutuşup arabayı alıp abisine götürür ve ondan özür diler. Akgün’den önce Yağmur, onun yanına gidip konuşur.

Onun, yaptıkları için çok pişman olduğunu söyler. Gökhan, Akgün’ün özrünü kabul eder. Akgün, Gökhan’ı mekanına davet eder. Gökhan’da iki kızla birlikte mekana gelir. Kızlardan birinden, Akgün’e yaklaşmasını ister. Bir fotoğraf çekip Yağmur’a gönderip ona teşekkür eder.

Yağmur, Gökhan’ın kendisine gönderdiği fotoğrafta Akgün’ün yanında bir kadın görüp kıskanır ve dönüp gider. Soner, durumu Akgün’e haber verir. Akgün, Yağmur’a ulaşıp onunla konuşur. Yağmur, Akgün’dan ayrılmak istediğini söyler. Selim, Serap’la konuşup yalancı şahitlik etme suçundan ne kadar hapis yatabileceğini ona söyler.

Emel, Serap’ın yanına gidip o gün beraber olduklarını neden Fatih için yalancı şahitlik yaptığını sorar. Serap, Fatih’e yalancı şahitlik yapmaktan vazgeçer. Selim, Fatih’in Halil Sadi’ye çalıştığını bildiği için ona, Soner’i götürür.

Soner, babasının avukatlarının başına neler geldiğini Fatih’e anlatır. Akgün, Gökhan’ın babasını bulmanın peşinde olduğunu anlayıp onun peşine düşmesini sağlar. Gittiği evde Gökhan’nın karşısına çıkıp onun ne yapmaya çalıştığını anladığını söyler. Gökhan, Halil Sadi’yi arayıp Selçuk’u bulacağını, nasıl olsa oğlunun cenazesine geleceğini söyler.

 Son Yaz 19. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Gökhan Akgün’ü Öldürmeyi Planlıyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Şahsiyet Dizisi Tv'de İlk Kez Yayınlanacak

Şahsiyet Dizisi Tv’de İlk Kez Yayınlanacak! Dizinin Yayın Tarihi Belli Oldu!

0
Dijital platformlarda yayınlanan 13. bölümlük Şahsiyet dizisi, izlenme rekorları kırdı ve hatta emmy ödüllerine aday gösterildi. Başrollerini, Haluk Bilginer ile Cansu Dere'nin paylaştığı dizi...