Ana SayfaDizilerAlev Alev 26. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Çelebi Ozan'ı Öldürüyor Mu?

İlgili Postlar

Alev Alev 26. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Çelebi Ozan’ı Öldürüyor Mu?

Show Tv’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Alev Alev, 26. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Ozan, Cemre’ye kendisiyle ayrıldığına inanmadığını onun kalbinde olduğunu bildiğini söyler. Cemre, Çelebi’nin yaşadığından emin olduğunu bilen Ozan’ın bir süreliğine ondan ayrı görünmek istediğini anlar. Alev Alev 26. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Çelebi, Ozan’ı öldürüyor mu?

Perşembe Dizileri 2020

Çelebi Ozan’ı Öldürüyor Mu?

Alev Alev 26. bölüm 1. fragmanında; Güneş, korku içinde gelip annesine, babasını gördüğünü söylüyor. Cemre, bir basın açıklaması yapıp Çelebi’nin yaşadığını söylüyor. İskender, annesinin bunu yapabileceğine inanamıyor. Kağıt toplayıcı kılığına giren Çelebi, Ozan’ın karşısına çıkıp silahını ona doğrultuyor.

İşte Alev Alev 26. bölüm 1. fragmanı…

ALEV ALEV 25. BÖLÜM ÖZETİ!

Gardiyanlar Çelebi’yi, hücresinde asılmış bir vaziyette bulur. Hemen Çelebi, hastaneye kaldırılır. Hülya, Çelebi’nin intihar haberini alıp hastaneye koşar. İskender, abisinin durumunun ağır olduğunu öğrenince çok üzülür. Hülya, ona hiçbir şey belli etmeden Çelebi’nin odasına iki dakikalığına girmek ister.

Ayarladığı doktordan aldığı iğneyi ona yapar. Herkes, Çelebi’nin öldüğünü zanneder. Hülya, oğlunun bir süreliğine kalbinin durmasını sağlayan iğneyi yaptıktan sonra, herkesden onun intihar ettiğini saklar. Hatta, İskender’i onun ölümünden suçlu tutar. İskender’in, vicdan azabı çekmesini sağlar.

Çelebi’nin cenazesi kalkıyor. Hülya onu, bir yerde kapalı tutar. Bu arada, onu yurt dışına kaçırmak için plan yapar. Çiçek, Hülya’nın telefonda konuşmalarını duyup Rüya’nın yanına gider. O kendisiyle görüşmek istemeyince, Cemre’nin yanına gidip Çelebi’nin ölmemiş olabileceğini söyler.

Cemre, Ozan’la birlikte emniyete gidip durumu anlatır. Komiser, Hülya’nın peşine düşer. Hülya, bunu bildiği için onları oyalayıp diğer taraftan Çelebi’yi kaçıracağı tekneye gönderir. Rüya, Ömer’e tanıştıkları yerde sürpriz bir evlenme teklifi hazırlar. Ona evlenme teklifi eder.

İkilinin evlenmeye karar verdiklerini öğrenen Zeyno, gazetecilere haber verip Rüya’nın bir pazarcıyla evleneceğini söyler. Gazeteciler Ömer’in dükkanının önünde onu rencide edecek sorular sorar. İkilinin arası bozulur. Ancak Rüya, Ömer’in gönlünü alıp belediyeye gidip nikah günü alır.

İkilinin düğünü mahallede olur. Seher, Zeyno’dan oğlunun Cemre yüzünden az kalsın öleceğini söyler. Bunu duyan Seher, kalp krizi geçirir. Cemre, onu görmeye gider. Seher Cemre’den, oğlundan uzak durmasını ister. Bu konuşmadan sonra Cemre, Ömer’den uzak durur.

Çelebi, yurt dışına gitmek istemez. Ama annesi ona, başka çaresi olmadığını eğer gitmezse, hapislerde çürüyeceğini söyler. Çelebi, kabul etmek zorunda kalır. Tekneye gidip biner. Kaptandan telefon ister. O vermek istemeyince sadece Cemre’nin sayfasına bakmak ister.

Rüya ile Ömer’in düğününden bir kare yayınlandığını ve orada Ozan’ın yaşadığını görür. Ozan’ın ölmediğini görünce, gitmekten vazgeçip düğünün olduğu yere gider.

Alev Alev 26. Bölüm Ön İzleme Yayında! Ozan İle Cemre Birbirlerinden Kopamıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler