Çarşamba, Mayıs 12, 2021
Ana Sayfa Diziler Alev Alev 26. Bölüm Ön İzleme Yayında! Ozan İle Cemre Birbirlerinden Kopamıyor!

Alev Alev 26. Bölüm Ön İzleme Yayında! Ozan İle Cemre Birbirlerinden Kopamıyor!

-

Show Tv’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Alev Alev, 26. yeni bölümüyle 6 mayıs perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Hülya, Çelebi’yi ölmüş gibi gösterip onu yurt dışına kaçırmayı planlar. Ömer ile Rüya’nın düğünleri olur. Çelebi, onların yayınlanan fotoğraflarında Ozan’ın yaşadığını öğrenir. Çelebi, yurt dışına kaçmaktan vazgeçer. Alev Alev 26. bölüm ön izleme yayınlandı. Ozan ile Cemre, birbirlerinden kopamıyor.

Perşembe Dizileri 2020

Ozan İle Cemre Birbirlerinden Kopamıyor!

Alev Alev 26. bölüm ön izlemesinde; Ozan, Cemre’ye kendisiyle ayrıldığına inanmadığını onun kalbinde olduğunu bildiğini söylüyor. Cemre, Çelebi’nin yaşadığından emin olduğunu bilen Ozan’ın bir süreliğine ondan ayrı görünmek istediğini anlıyor. Ona sevdiğini söylüyor ve ikili sarılıyor.

İşte Alev Alev 26. bölüm ön izleme…

 

ALEV ALEV 25. BÖLÜM ÖZETİ!

Gardiyanlar Çelebi’yi, hücresinde asılmış bir vaziyette bulur. Hemen Çelebi, hastaneye kaldırılır. Hülya, Çelebi’nin intihar haberini alıp hastaneye koşar. İskender, abisinin durumunun ağır olduğunu öğrenince çok üzülür. Hülya, ona hiçbir şey belli etmeden Çelebi’nin odasına iki dakikalığına girmek ister.

Ayarladığı doktordan aldığı iğneyi ona yapar. Herkes, Çelebi’nin öldüğünü zanneder. Hülya, oğlunun bir süreliğine kalbinin durmasını sağlayan iğneyi yaptıktan sonra, herkesden onun intihar ettiğini saklar. Hatta, İskender’i onun ölümünden suçlu tutar. İskender’in, vicdan azabı çekmesini sağlar.

Çelebi’nin cenazesi kalkıyor. Hülya onu, bir yerde kapalı tutar. Bu arada, onu yurt dışına kaçırmak için plan yapar. Çiçek, Hülya’nın telefonda konuşmalarını duyup Rüya’nın yanına gider. O kendisiyle görüşmek istemeyince, Cemre’nin yanına gidip Çelebi’nin ölmemiş olabileceğini söyler.

Cemre, Ozan’la birlikte emniyete gidip durumu anlatır. Komiser, Hülya’nın peşine düşer. Hülya, bunu bildiği için onları oyalayıp diğer taraftan Çelebi’yi kaçıracağı tekneye gönderir. Rüya, Ömer’e tanıştıkları yerde sürpriz bir evlenme teklifi hazırlar. Ona evlenme teklifi eder.

İkilinin evlenmeye karar verdiklerini öğrenen Zeyno, gazetecilere haber verip Rüya’nın bir pazarcıyla evleneceğini söyler. Gazeteciler Ömer’in dükkanının önünde onu rencide edecek sorular sorar. İkilinin arası bozulur. Ancak Rüya, Ömer’in gönlünü alıp belediyeye gidip nikah günü alır.

İkilinin düğünü mahallede olur. Seher, Zeyno’dan oğlunun Cemre yüzünden az kalsın öleceğini söyler. Bunu duyan Seher, kalp krizi geçirir. Cemre, onu görmeye gider. Seher Cemre’den, oğlundan uzak durmasını ister. Bu konuşmadan sonra Cemre, Ömer’den uzak durur.

Çelebi, yurt dışına gitmek istemez. Ama annesi ona, başka çaresi olmadığını eğer gitmezse, hapislerde çürüyeceğini söyler. Çelebi, kabul etmek zorunda kalır. Tekneye gidip biner. Kaptandan telefon ister. O vermek istemeyince sadece Cemre’nin sayfasına bakmak ister.

Rüya ile Ömer’in düğününden bir kare yayınlandığını ve orada Ozan’ın yaşadığını görür. Ozan’ın ölmediğini görünce, gitmekten vazgeçip düğünün olduğu yere gider.

Alev Alev 26. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Çelebi Yurt Dışına Kaçmaktan Vazgeçiyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Meryem Uzerli Kızıyla Yeni Fotoğraf Paylaştı

Meryem Uzerli Kızıyla Yeni Fotoğraf Paylaştı

0
Meryem Uzerli kızıyla yeni fotoğraf paylaştı. Yaklaşık dört ay önce ikinci kez anne olan ünlü oyuncu Meryem Uzerli, sosyal medya üzerinden yeni bir paylaşımda...
Engin Akyürek ve Pınar Deniz Aşk Mı Yaşıyor?

Engin Akyürek ve Pınar Deniz Aşk Mı Yaşıyor?

Eda Taşpınar: Dünyaya Benim Gibi Bakmıyorlar

Eda Taşpınar: Dünyaya Benim Gibi Bakmıyorlar

Tansel Öngel ve Merve Dizdar'dan Eğlenceli Mesaj

Tansel Öngel ve Merve Dizdar’dan Eğlenceli Mesaj