Pazar, Mart 7, 2021
Ana Sayfa Diziler Son Yaz 8. Bölüm Ön İzleme Yayında! Yağmur Akgün'ün Gideceğini Öğrenince Çok...

Son Yaz 8. Bölüm Ön İzleme Yayında! Yağmur Akgün’ün Gideceğini Öğrenince Çok Üzülüyor!

-

Fox Tv’nin sevilen dizisi Son Yaz, 8. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Latif, oracıkta ölür. Canan, Latif’in ölümüne neden olmakla kendisini suçlar. Selim, aralarındaki köstebeğin Akgün olduğunu anlar. Üzülerek, polislerle birlikte onu tutuklamaya gelir. Akgün, göz yaşları içinde Selim’e bir cevap veremez. Son Yaz 8. bölüm ön izleme yayınlandı. Yağmur, Akgün’ün gideceğini öğrenince çok üzülüyor.

Cuma Dizileri 2020

Yağmur Akgün’ün Gideceğini Öğrenince Çok Üzülüyor!

Son Yaz 8. bölüm ön izlemesinde; Yağmur, Akgün’ün yanına gidip, onun gideceğini babasından öğrendiğini söyleyip ona sitem ediyor. Akgün, vedalaşmayı sevmediğini söylüyor. Yağmur, onun ne hissettiğini soruyor. Beklediği cevabı alamayınca, ona veda edip gidiyor.

İşte Son Yaz 8. bölüm ön izleme…

SON YAZ 7. BÖLÜM ÖZETİ!

Selim, Canan’dan boşanmayı kabul ettikten sonra arkasına bakmadan dönüp gider. Canan, Selim’den ayrıldığı için büyük bir üzüntü içerisine girer. Soner, Akgün’den babasının ondan sadakatini anlaması için Latif’i öldürmesini istediğini söyler. Yolda, polis çevirmesini gören Akgün, onlara durmamalarını savcının durumu haber almış olabileceğini söyler.

Polisleri geçtikten sonra Akgün, Latif’le ikisini yolda bırakıp devam etmelerini ister. İnerken de, Ahmet’in elini arabanın kapısına kıstırıp yaralar. Akgün, Latif’i ormana götürür. Onu öldürmez. Ona öldü süsü verdiği bir fotoğraf çekiyor ve ona kaçmasını söyler.

Soner, Akgün’ü Yağmur’u kaçırmakla tehdit ettiği için onu öldürmüş gibi yapar. Hemen koşup Yağmur’un yanına gider. Onun iyi olduğunu görünce, onu evine bırakıp bir şey olacak diye peşinden ayrılmaz. Sürekli takip eder.

Latif’in, ölmediği ortaya çıkar. Soner’e, babası o işi kendisinin bitirmesini ister. Onun, Latif’i öldürme işini Akgün’e bıraktığını öğrenince oğlundan bunun hesabını fena sorar. Canan, ilk kez Selim’le işi hakkında konuşur. Onun, bir itirafçının kendi elinde olduğunu ve onu elinden kaçırdığını öğrenir.

Canan, Fatih’in ofisinin önünde tanıştığı Banu’nun kocasının Selim’in himayesindeki itirafçı olduğunu anlar. Banu’nun, kocasının kendisinden uzakta olsa yaşadığını bilmesini istediğini öğrenir. Selim’e bu konuda yardım etmek ister. Cana, Banu’nun yanına gidip, eğer Latif, teslim olmazsa peşindeki adamlar tarafından öldürüleceğini en azından yaşadığını bileceğini gidip anlatır.

Kadın, kocasının dışarıda can güvenliğinin olmadığını bildiği için onu razı eder. Selim, Canan’la birlikte Latif’i almaya giderler. Banu, son kez kocasına sarılmak ister. O sırada gelen adamlar Latif’i vururlar.

Son Yaz 8. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Selim Akgün’ün Kendisine İhanet Ettiğini…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Deniz Seki Yeni İmajı

Deniz Seki Yeni İmajıyla Takipçilerini İkiye Böldü…

0
Son 3 ayda tam 22 kilo vererek değişimiyle görenlerin ağızlarını açık bırakan ünlü şarkıcı Deniz Seki, sosyal medya sayfasından paylaştığı pozlarıyla magazin gündeminde yer...