Pazar, Şubat 28, 2021
Ana Sayfa Diziler Son Yaz 8. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Selim Akgün'ün Kendisine İhanet Ettiğini...

Son Yaz 8. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Selim Akgün’ün Kendisine İhanet Ettiğini Öğreniyor!

-

Fox Tv’nin sevilen dizisi Son Yaz, 8. yeni bölümüyle 19 şubat cuma günü ekrana gelecek. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Canan, Selim’den boşanır. Ancak, çok üzülür. Akgün, Latif’i öldüremez. Canan, Selim’in Latif’i bulması için ona yardım eder. Karısıyla konuşup, kocası teslim olmazsa öldürüleceğini söyler. Latif, teslim olacağı sırada Selim’in ve karısının gözü önünde vurulur. Son Yaz 8. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Selim, Akgün’ün kendisine ihanet ettiğini öğreniyor.

Cuma Dizileri 2020

Selim Akgün’ün Kendisine İhanet Ettiğini Öğreniyor!

Son Yaz 8. bölüm 1. fragmanında; Latif, oracıkta ölüyor. Canan, Latif’in ölümüne neden olmakla kendisini suçluyor. Selim, aralarındaki köstebeğin Akgün olduğunu anlıyor. Üzülerek, polislerle birlikte onu tutuklamaya geliyor. Akgün, göz yaşları içinde Selim’e bir cevap veremiyor.

İşte Son Yaz 8. bölüm 1. fragmanı…

SON YAZ 7. BÖLÜM ÖZETİ!

Selim, Canan’dan boşanmayı kabul ettikten sonra arkasına bakmadan dönüp gider. Canan, Selim’den ayrıldığı için büyük bir üzüntü içerisine girer. Soner, Akgün’den babasının ondan sadakatini anlaması için Latif’i öldürmesini istediğini söyler. Yolda, polis çevirmesini gören Akgün, onlara durmamalarını savcının durumu haber almış olabileceğini söyler.

Polisleri geçtikten sonra Akgün, Latif’le ikisini yolda bırakıp devam etmelerini ister. İnerken de, Ahmet’in elini arabanın kapısına kıstırıp yaralar. Akgün, Latif’i ormana götürür. Onu öldürmez. Ona öldü süsü verdiği bir fotoğraf çekiyor ve ona kaçmasını söyler.

Soner, Akgün’ü Yağmur’u kaçırmakla tehdit ettiği için onu öldürmüş gibi yapar. Hemen koşup Yağmur’un yanına gider. Onun iyi olduğunu görünce, onu evine bırakıp bir şey olacak diye peşinden ayrılmaz. Sürekli takip eder.

Latif’in, ölmediği ortaya çıkar. Soner’e, babası o işi kendisinin bitirmesini ister. Onun, Latif’i öldürme işini Akgün’e bıraktığını öğrenince oğlundan bunun hesabını fena sorar. Canan, ilk kez Selim’le işi hakkında konuşur. Onun, bir itirafçının kendi elinde olduğunu ve onu elinden kaçırdığını öğrenir.

Canan, Fatih’in ofisinin önünde tanıştığı Banu’nun kocasının Selim’in himayesindeki itirafçı olduğunu anlar. Banu’nun, kocasının kendisinden uzakta olsa yaşadığını bilmesini istediğini öğrenir. Selim’e bu konuda yardım etmek ister. Cana, Banu’nun yanına gidip, eğer Latif, teslim olmazsa peşindeki adamlar tarafından öldürüleceğini en azından yaşadığını bileceğini gidip anlatır.

Kadın, kocasının dışarıda can güvenliğinin olmadığını bildiği için onu razı eder. Selim, Canan’la birlikte Latif’i almaya giderler. Banu, son kez kocasına sarılmak ister. O sırada gelen adamlar Latif’i vururlar.

Son Yaz 8. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Latif Selim’in Gözü Önünde Vuruluyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Netflix Tanıtım Fragmanını Paylaştı

Netflix, Yeni Fantastik Dizisi ‘Gölge Ve Kemik’ in Tanıtım Fragmanını Paylaştı…

0
Netflix platformunun yeni fantastik dizisi olan ve başrollerinde birbirinden yetenekli oyuncuların yer aldığı 21 Laps Entertainment'ın bir Netflix prodüksiyonu olan Gölge ve Kemik 'in...
Merve Özbey Anne Oldu..

Merve Özbey ‘in En Mutlu Günü.. Anne Oldu…

mart-gibi

Mart Gibi “Zor Yollar” Tüm Dijital Platfromlarda!