Cumartesi, Mart 6, 2021
Ana Sayfa Diziler Son Yaz 7. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Soner Akgün'ü Yağmur'u Kaçırmakla Tehdit...

Son Yaz 7. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Soner Akgün’ü Yağmur’u Kaçırmakla Tehdit Ediyor!

-

Fox Tv’nin sevilen dizisi Son Yaz, 7. yeni bölümüyle 12 şubat cuma günü ekrana gelecek. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Canan, Akgün’ün babasının bir mafya olduğunu öğrendikten sonra çocuklarını da alıp ablasının evine gider. Mahkeme günü geldiğinde Selim, öğrendiği şeyler son anda fikir değiştirip Canan’dan boşanır. Son Yaz 7. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Soner, Akgün’a Yağmur’u kaçırmakla tehdit ediyor.

Cuma Dizileri 2020

Soner Akgün’ü Yağmur’u Kaçırmakla Tehdit Ediyor!

Son Yaz 7. bölüm 1. fragmanında; Soner, Akgün’den Latif’i öldürmesini, eğer öldürmezse Yağmur’u kaçırmakla tehdit ediyor. Selim, Akgün’ün ortalarda olmadığını görünce sinir krizleri geçiriyor. Akgün, Latif’i ormana öldürmek için ormana götürüp başına silahı dayıyor. Bir el silah sesi duyuluyor. Hemen eve gidip Yağmur’un evinde olup olmadığına bakıyor.

İşte Son Yaz 7. bölüm 1.

SON YAZ 6. BÖLÜM ÖZETİ!

Canan, Akgün’ün babasının savcı değil bir mafya olduğunu öğrendikten sonra sinir krizi geçirir. Yağmur’a, sert bir dille bir daha her ne olursa olsun Akgün’le görüşmesini istemediğini söyler ve çocuklarını da alıp ablasının evine gider. Selim, Canan’ın bu kadar büyük tepki vermesine anlam veremez.

Canan, 6 yıl önce çocuklarına mafyanın zarar vereceğini düşünüp Çeşme’ye getirmiştir. O sırada hamile olan Canan, bebeğini kaybeder ve bunu Selim’e anlatmaz. Akgün, Selim’in her adımını takip edip Soner’e bilgi verir. Limanda olduğunu bildiği uyuşturucuları yakalamak için gece gündüz çalışan Selim, malların yemek arabasıyla götürüldüğünü anlar.

Hemen polislere haber verip uyuşturucularla birlikte aracı yakalatır. Soner, Akgün’ü arayıp ona bir işi beceremediği için çok kızar. Akgün, bu sefer Latif’in nerede olduğunu öğrenip Soner ile buluşur. Ancak, onlardan önce Soner Latif’i bulur. Soner, Akgün’e babasının ondan Latif’i öldürmesini istediğini, bunu kendilerine olan sadakatini ispatlamak için yapmasını istediğini söyler.

Canan, Selim’in açtığı avukatlık ofisini de boşaltır. Fatih, boşanma davasını hızlandırıp duruşma gününü hemen yakına çeker. Canan, Fatih’in arabasına Yağmur’u çağırıp neden Akgün’e bu kadar karşı çıktığını anlatır. Bebeğini nasıl kaybettiğini bunu babasına bile anlatmadığını söyler.

Selim, Fatih’in arabasına yerleştirdiği dinleme cihazıyla onun konuşmalarını dinler. Birden Canan’ın konuşmasına denk gelir ve yıllar önce bebeğini nasıl kaybettiğini kızına anlattığını duyar. Boşanmamakta kararlı olan Selim, mahkemeye gider ve Canan’dan boşanmayı kabul ettiğini söyler. Canan’da, Selim’in son anda neden karar değiştirdiğini anlayamaz.

 Son Yaz 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Selim Son Anda Fikir Değiştirip…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Deniz Seki Yeni İmajı

Deniz Seki Yeni İmajıyla Takipçilerini İkiye Böldü…

0
Son 3 ayda tam 22 kilo vererek değişimiyle görenlerin ağızlarını açık bırakan ünlü şarkıcı Deniz Seki, sosyal medya sayfasından paylaştığı pozlarıyla magazin gündeminde yer...