Pazar, Mart 7, 2021
Ana Sayfa Diziler Ramo 32. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ramo'nun Sessizliği Herkesi Korkutuyor!

Ramo 32. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ramo’nun Sessizliği Herkesi Korkutuyor!

-

Show Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Ramo, 32. yeni bölümüyle 12 şubat cuma günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Ramo, nezaretteyken yanındaki kişi ona bir şeyler anlatır. Sanki Ramo’ya, Sibel’in ölmediğini ona anlatır. Ramo, Sibel’in öldüğünü kabul etmez ve onun yaşadığına inanır. Ramo 32. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Ramo’nun sessizliği herkesi korkutuyor.

Cuma Dizileri 2020

Ramo’nun Sessizliği Herkesi Korkutuyor!

Ramo 32. bölüm 1. fragmanında; Masa toplanıyor ve Ramo’nun ortalarda olması onları tedirgin ediyor. Bu arada nezarette olan Ramo, oradan çıkıyor. Ancak, Sibel’in ölmüş olacağına kesinlikle inanmıyor. Masada Ramo’nun patlamaya hazır bir bomba olduğu konuşuluyor ve ona karşı tedbir alıyorlar.

İşte Ramo 32. bölüm 1. fragmanı…

Ramo 31. BÖLÜM ÖZETİ!

Sibel, ağır yaralı bir şekilde hastaneye kaldırılır. Afet ve bir çok kişi saldırıda yaralanır. Cevdet, hayatını kaybeder. Sibel’in kalbi durur ve doktorlar onu tekrar hayata döndürür. Ona çok acil kan lazım olur. Mashar, Sibel’e kan verebilecek kişinin Nehir olduğunu bilir. Ancak, vermeyeceğini bildiği için bir şey söyleyemez.

Ramo, kan aramak için dışarı çıkar. Fırsatı kollayıp ona tuzağa düşürenleri etkisiz hale getirir. Son çare Nehir’in kanını istemek kalır. Ramo, Nehir’in yanına gidip karısını kurtarmak için ondan kanını ister. Nehir, kanını Sibel’e vermeyi kabul eder.

Ancak karşılığında Ramo’nun canını ister. Ramo, Nehir’den bu tuzağı bulmak için 48 saat süre ister. Nehir ise, Ramo’ya 24 saat verir. Masa toplanır. Korkut, Taner’i Ramo’nun öldürdüğünü masada anlatır. Masher, bunu yeni duyar ve Ramo’ya tekrardan diş bilemeye başlar.

Sibel, ameliyattan sonra kendisine gelir. Ramo’dan, kendisine Nehir’in kan verdiğini öğrenir. Nehir’in, kan karşılığında ondan ne istediğini sorar. Boran, Korkut’un yanına gidip ona, düşmanlarının aynı olduğunu birlikte olmak istediğini söyler.

Boran, Korkut’la Nehir’in iş birliği yapıp Ramo’nun düğününe baskın yaptıklarını bildiğini söyler. Ona planını anlatır. Ramo, Nehir’e verdiği sözü yerine getirip onun karşısına çıkar ve ondan kendisinin canını almasını istar.

Nehir, silah çekse de Ramo’yu öldüremez. Ramo, Gizem’le birlikte geri döner. Hastanede büyük bir patlama olur. Sibel’in, odasına giden Ramo, Sibel’i kaybettiğini anlar. Tüm hayatı başına yıkılır. Kardeşleri onu. sakinleştirmeye çalışır.

Ramo 32. Bölüm Ön İzleme Yayında! Ramo Sibel’in Öldüğüne İnanmıyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Deniz Seki Yeni İmajı

Deniz Seki Yeni İmajıyla Takipçilerini İkiye Böldü…

0
Son 3 ayda tam 22 kilo vererek değişimiyle görenlerin ağızlarını açık bırakan ünlü şarkıcı Deniz Seki, sosyal medya sayfasından paylaştığı pozlarıyla magazin gündeminde yer...