Ana SayfaDizilerAlev Alev 14. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Çelebi Cemre Ve Arkadaşlarını Görünce...

İlgili Postlar

Alev Alev 14. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Çelebi Cemre Ve Arkadaşlarını Görünce Panikliyor!

Show Tv’nin sevilen dizisi Alev Alev, 14. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Çelebi, Cemre’yle Güneş’in arasını bozmayı başarır. Ama Cemre, ona kızından vazgeçmeyeceğini söyler. İskender, Kenan’ı kaçırıp abisinin onu öldürmesine engel olmaya çalışır. Ancak Çelebi, Kenan’ı bulup öldürtür. Alev Alev 14. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Çelebi, Cemre ve arkadaşlarını basın toplantısında görünce panikliyor.

Perşembe Dizileri 2020

Çelebi Cemre Ve Arkadaşlarını Görünce Panikliyor!

Alev Alev 14. bölüm 1. fragmanında; Çelebi, seçimlere tekrar katılıyor. Partisi, onun bu süreçte ailesiyle ilgili sorunları gidermesini istiyor. Çelebi, Cemre’ye bir zarf veriyor ve ondan boşanma davasını geri almasını istiyor. Cemre, Çelebi’yle savaşmayı bırakmak istemiyor. Çelebi, basın toplantısındayken Cemre, Çiçek, Rüya ve Tomris içeri giriyor. Onları karşısında gören Çelebi, panikliyor.

İşte Alev Alev 14. bölüm 1. fragmanı….

ALEV ALEV 13. BÖLÜM ÖZETİ!

Rüya, babasının İskender ve Çelebi’yle birlikte o gece tarihi eser kaçakçılığı yapacağını öğrenir. Kenan, o gün olanları emniyete gidip anlatmayı kabul eder. O süre içinde Ozan ile Ömer, Kenan’ı ve tarihi eserleri saklar.

Çelebi, İskender’le görüşüp Kenan’ın her şeyi ihbar ederse yanacaklarını söyler ve tek çarenin o konuşmadan bulmaları gerektiğini söyler. İskender, Çiçek’in yanına gidip eğer Kenan’ın yerini biliyorsa kendisine söylemesini, eğer kendisinden önce abisi bulursa onu öldüreceğini söyler.

Çiçek, estetik ameliyat olur ve ameliyattan sonra Ali’yi görmeye gider. Ali, Çiçek’in yüzünü görünce çok mutlu olur. Güneş hastalanır ve Cemre onun yanında Çelebi’nin evinde o iyileşene kadar almak zorunda kalır. DNA sonucu çıkar ve Tomris emniyete çağrılır.

Komiser, Tomris’e Çiçek’in mezarındaki kişinin kızının olmadığını açıklar. Çelebi, kimsesiz ve kimliği tespit edilemeyen bir kadın cesedi bulur. Bulunan kadının DNA sı ile Tomris’in DNA’sının uyuşmasını sağlar. Çelebi, bu yaptığının karşılığında ondan tarihi eserlerin yerini söylemesini ister.

Tomris’de, onun bu teklifini kabul etmez. İskender, Kenan’ın yerini öğrenip onu bulup bir depoya götürür. Çelebi, Kenan’ı kaçıranın İskender olduğunu anlar. Ozan, borcunu ödeyebilmek için konuşmadığı amcasının yanında çalışmaya başlar. Ozan, Ömer ve Rüya, Kenan’ın yerini kimin söylediğini anlayamaz.

Çelebi, İskender’le konuşup Kenan’ı vermezse onun hapse gireceğini söyler. Cemre, İskender’in konuşmalarından Kenan’ı sakladığı yeri öğrenip Rüya’ya haber verir. İskender, gidip Kenan’ı oradan alıp yurt dışına kaçırmak için yola çıkar. Yolda da Rüya’yla konuşmasına izin verir.

Çelebi’nin adamları İskender’in arabasının önüne geçip zorla Kenan’ı onun elinden alır. Kenan’ı öldürüp intihar süsü verir. Rüya, babasının yerini bulur. Ancak onun cesediyle karşılaşır.

Alev Alev 14. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Çelebi Kenan’ı Öldürtüyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler