Pazartesi, Mart 1, 2021
Ana Sayfa Diziler Son Yaz 4. Bölüm Ön İzlemesi Yayında! Akgün Yağmur'a Aşık Mı Oluyor?

Son Yaz 4. Bölüm Ön İzlemesi Yayında! Akgün Yağmur’a Aşık Mı Oluyor?

-

Fox Tv’nin yeni gözde dizisi Son Yaz, 4. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Akgün’e Selim’in her adımını kendilerine söylemesi için Ahmet’de onu ikna etmeye çalışır. Selim’in işi bittikten sonra onun bir daha yüzüne bakmayacağını söyler. Akgün’ün kaçırıldığını anlayan Selim, her yerde onu arar. Canan, Fatih’in yeni bir iş teklif ettiğini söyler. Bunu duyan Selim, Canan’ı Fatih’ten kıskanıp onunla çalışmamasını ister. Canan, Selim’in inadına Fatih’in iş teklifini kabul eder. Son Yaz 4. bölüm ön izlemesi yayınlandı. Akgün, Yağmur’a aşık mı oluyor?

Cuma Dizileri 2020

Akgün Yağmur’a Aşık Mı Oluyor?

Son Yaz 4. bölüm ön izlemesinde; Yağmur, bahçede Kaan’dan ayrıldığı için gözyaşı döküyor. Akgün, Yağmur’un yanına gidip onu teselli ediyor. Ona, ağlamamasını ağlaması gereken kişinin ağlamasını söylüyor. Yağmur’a gülmesini, o gülünce güneş gibi baktığını söylüyor.

İşte Son Yaz 4. bölüm ön izlemesi….

SON YAZ 3. BÖLÜM ÖZETİ!

Yağmur, Akgün’e yardım edip onu bineceği tekneye kadar götürürken, başka bir tekne üzerilerine doğru sürer. Tam vuracağı sırada durur ve içinden Selim iner. Soner, tamda pusu kurmuş Akgün’ü almayı beklerken eli boşa çıkar. Ne Yağmur, nede Akgün, yerlerini kimin söylediğini anlayamaz.

Selim, artık Akgün’ün hallerinden sıkılıp onu götürüp emniyete teslim eder. Suçları sıralanıp tutuklanır. Sorgu odasında Akgün, Selim’e bela okur. Selçuk, Selim’in oğlunu emniyete teslim ettiğini duyunca onunla konuşmak ister. Ona geçmişiyle ilgili ufaktan tehdit eder. Selim, Selçuk’un tehdidine değil Akgün’ün konuşmalarına çok duygulanır ve polis otosunun önünü kesip onu alıp eve götürür.

Ertesi gün Akgün’e kelepçe takılır. O kelepçeyle Akgün, sitenin dışına çıkamayacaktır. Akgün, Altay’ın telefonundan Eray’ı arayıp kendisini savcıya sattığını söyler. Oda Soner’in dediklerini ona tekrar edip annesine hakaret eder. Akgün ertesi gün Eray’ın mekanına gidip onun işini bitirmeyi planlar.

Yağmur, bu durumu öğrenip ona engel olmak isterken Kaan görür ve Akgün’ün kafasına kül tablası atar. Akgün’ün kafası yarılır. Bunu gören Canan, Selim’e haber verip onu hastaneye götürür. Akgün, oradan da kaçmaya kalkar. Ama Yağmur ona engel olur. Annesinin mektubunu okuyan Akgün, Eray’ı arayıp onun mekanını basmayacağını denize bakıp unutacağını söyler.

Soner, Akgün’ün aradığı telefondan yerini bulup onu sahilde yakalar ve onu bayıltıp götürür. Sonra elini kolunu bağlayıp eline silahı dayar. O sırada babası arar. Akgün’e Selim’in yanında olmasını ve kendilerine onun adımlarını bildirmesi için iş birliği teklif eder. Bu arada Yağmur, yerlerini babasına Kaan’ın söylediğini öğrenir. Selim, iki senedir Fatih’le ailesinin yakın olduklarını öğrenir. Akgün’ün kaçtığını öğrenip peşine düşer.

Son Yaz 4. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Akgün Halil’in Teklifine Ne Yanıt…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Cemal Hünal'dan Samimi Açıklamalar

Cemal Hünal’dan Samimi Açıklamalar

0
Sakatlığı nedeniyle Survivor 2021 yarışmasından ayrılmak zorunda kalan Cemal Hünal, Kanal D ekranlarının fenomen dizisi Sadakatsiz kadrosuna dahil olmuştu. Geçtiğimiz günlerde röportaj yapan Cemal...