Cumartesi, Nisan 17, 2021
Ana Sayfa Diziler Son Yaz 3. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Selim'in Geçmişinde Sakladığı Gerçek Ne?

Son Yaz 3. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Selim’in Geçmişinde Sakladığı Gerçek Ne?

-

Fox Tv’nin yeni gözde dizisi Son Yaz, 3. yeni bölümüyle 15 ocak cuma günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Soner, Eray’ın yanına gidip onu darp eder ve ondan Akgün’ün yerini sorar. Eray, Akgün’ün sabah 7:00’de tekneyle kaçacağı haberini ve yerini ona verir. Yağmur, Akgün’ü bineceği tekneye götürür. Ancak, bir tekne onların üzerine doğru hızla yaklaşır. Selim, olanları öğrendikten sonra Akgün’ü alıp emniyete teslim eder. Son Yaz, 3. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Selim’in geçmişinde sakladığı gerçek ne?

Cuma Dizileri 2020

Selim’in Geçmişinde Sakladığı Gerçek Ne?

Son Yaz 3. bölüm 2. fragmanında; Selçuk, Selim’le tekrar konuşuyor ve oğlunu neden ona emanet ettiğini açıklıyor. Ona bir mektup veriyor ve insanın geçmişini saklayabileceğini ancak ondan kaçamayacağını söylüyor. Selim, Akgün’e beraber başladıklarını ve bu işi beraber bitireceklerini söylüyor. Kaan, Akgün’ü Yağmur’un yakınlarında görmeye dayanamıyor ve onunla kavgaya tutuşuyor. Canan, kızına Kaan’ın Akgün’ü kıskanmakta haklı olup olmadığını soruyor.

İşte Son Yaz 3. bölüm 2. fragmanı….

SON YAZ 2. BÖLÜM ÖZETİ! 

Selim, Akgün ile birlikte yeni evlerine yerleşir. Bu arada Canan’a ondan boşanmayacağını yıllık iznini kullanacağını ve onunla konuşmak istediğini söyler. Canan, hazırlanıp Selim’le buluşacağı yere gider. Selim, ona teknede çok güzel bir ortam ayarlamıştır. İkili oturup konuşurken aslında birbirlerini hala sevdiklerini anlar. Akgün, arkadaşı Eray’dan yeni mekanındaki eğlence için ki davetiye alır.

Naz’la konuşup oraya beraber gitmeyi planlar. Ancak Naz’ın ailesi onun oraya sadece Yağmur’la gitmesine izin verir. Akgün, korumalara görünmeden denizden yüzerek oradan uzaklaşıp mekana gider. Kaan, Akgün’ü Yağmur’un yanında görmekten rahatsız olur. Orada da onu görünce iyice sinir olur. Akgün, Eray’dan kendisini kaçırması için yardım ister.

Oda mekanını basan birileri olduğunu, onlara göz dağı vermek için kendisine yardım ederse onun kaçmasına yardım edeceğini söyler. Birileri gelip mekanda eğlenenlerin üzerine ateş etmeye başlar. Akgün, hemen Yağmur’a siper olup onu kurtarır. Selim, güvenlik kamerasından Akgün’ün kızını kurtardığını görünce gidip ona teşekkür edip sarılır. Yağmur’da, internette yayılan videodan onun kendisini kurtardığını öğrenip kendisini ona borçlu hisseder.

Canan, Selim ile Akgün’ü eve yemeğe davet eder. Selim, onların hayatında ne kadar çok şey kaçırdığın anlar. Bir de evde kendi fotoğrafının olmadığını görünce, çocuklara anneleriyle boşanmaya karar verdiklerini söyler. Selim, eve gidip içmeye başlar. Yağmur, Akgün’le konuşup ona kaçması için yardım edeceğini söyler. Sabah Yağmur, Akgün’ü gideceği yere götürmek için yola çıkar.

Son Yaz 3. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Selim Akgün’ü Korumaktan Vaz Mı Geçiyor?CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Halise Öz Torununu Mu Öldürecek

Sefirin Kızı 49. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Halise Öz Torununu Mu...

0
Star Tv’nin sevilen dizisi Sefirin Kızı, 49. yeni bölümüyle 19 nisan pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Mavi, hamile olduğunu öğrendikten sonra ne...
Seren Serengil

Seren Serengil’den Sevenlerini Üzen Açıklama