Pazartesi, Ocak 25, 2021
Ana Sayfa Diziler Sadakatsiz 13. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Turgay Asya'ya Aşkını İtiraf Ediyor!

Sadakatsiz 13. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Turgay Asya’ya Aşkını İtiraf Ediyor!

-

Kanal D’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Sadakatsiz, 13. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Asya, Turgay ile akşam yemeğine gider. Volkan’da oraya Derin’le gider. Gözünü onlardan ayıramaz. Daha sonra Asya’nın yanına gidip, ona oradan gitmesi için yalvarır. Göz yaşları içinde kalan Volkan, onsuz çok mutlu olduğunu söyler. Sadakatsiz 13. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Turgay, Asya’ya aşkını itiraf ediyor.

Çarşamba Dizileri 2020

Turgay Asya’ya Aşkını İtiraf Ediyor!

Sadakatsiz 13. bölüm 2. fragmanında; Turgay, Asya’yı yemeğe çıkarıyor ve ona karşı hisleri olduğunu, hayatında ne zaman bir değişiklik yapmaya hazır olursa kendisinin yanında olabileceğini söylüyor. Volkan, Fırat’la kavgaya tutuşuyor. Haluk, Turgay’ın yanına gidip Asya ile Volkan arasında ne olduğunu soruyor. Oda, ikisininde birbirlerine karşı hala hisleri olduğunu söylüyor.

İşte Sadakatsiz 13. bölüm 2. fragmanı…

SADAKATSİZ 12. BÖLÜM ÖZETİ!

Asya, kendisine saldıran kişinin kafasına sürahiyi vurunca adam yaralanıp kaçar. Bahar’da ona yardım etmeye çalışırken kolunu incitir. Mert, yine Bahar’ı aldatmaya başlar. Ali, babasının evinde kalmaya karar verir. Ancak, odaya girdikten sonra vazgeçip babasından kendisini eve götürmesini ister. Eve gittiklerinde kapıyı Turgay açar. Volkan, onunla Asya’nın aynı evde olmasına bozulur. Hatta bu yüzden Asya’ya tartışır.

Volkan, Derin’in telefonlarına ve mesajlarına cevap vermez. Sabaha kadar Asya’nın evinin önünde nöbet tutup Turgay’ın evden çıkmasını bekler. Sabah eve giden Volkan, kanepede uyur. Tabi bu durumdan haberdar olan Haluk ve Gönül, sabah eve gider. Haluk, Volkan’ın karısını ve kızını ihmal ettiğini onun yüzüne vurur. Bunu yapmaması konusunda onu uyarır.

Yurt dışında o kadar başarılı işler yapan Volkan, memleketine geldiğinden beri işinin başına geçmez. Bunu fark eden Haluk, bunu Gönül’le paylaşır. Asya, Haluk’un yanına gidip Volkan’ın başhekim olduğu hastaneye büyük bir bağış yaptığını ve karşılığında kendisinin işine son verilmesini istediğini ona söyler. Haluk, Volkan’ın velisi olmadığını söyler. Asya, bunu bildiğini ama buna engel olmazsa kızının evliliğine zarar vereceğini söyleyip onu ufaktan tehdit eder.

Haluk. bu durumu hemen halleder ve Volkan’ın bunu yapmasına izin vermez. Derin, kermes de yine kocasının Asya’nın yakınlarında olduğunu görür. Fırat’ı onun peşine takar. Ondan Volkan’ın ikinci bir telefonu olduğunu öğrenir. Gidip şirkette telefonu bulur. Telefonu açtığında Asya’nın gizlice çekilmiş fotoğraflarını görür.

Sadakatsiz 13. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Volkan Asya’nın Yanında Başkasını Görmeye Dayanamıyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Soner Arıca Paylaşım Geldi.

Soner Arıca Aşka Cezalı – İlk Paylaşım Geldi …

0
Türk Pop müziğin usta isimlerinden Soner Arıca, 5 Şubat’ta yayınlayacağı “Aşka Cezalı” adlı yepyeni single çalışması müjdesini hayranlarına duyurdu. İşte Detaylar... Soner Arıca “Çözelim Düğümü”...