Çarşamba, Haziran 16, 2021
Ana Sayfa Diziler Son Yaz 21. Bölüm Sezon Finali Fragmanı Yayında! Canan İle Selim Tekrar...

Son Yaz 21. Bölüm Sezon Finali Fragmanı Yayında! Canan İle Selim Tekrar Nikah Masasına Oturuyor!

-

Fox Tv’nin büyük bir heyecanla izlenen dizisi Son Yaz, 21. yeni bölümüyle 4 haziran cuma günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Yağmur ile Kaan, yaralı bir şekilde hastaneye kaldırılır. Gökhan, Yağmur’u hastaneden kaçırır. Onun karşılığında Selçuk’u ister. Selçuk, Yağmur’u alıp kendisi teslim olur. Akgün Gökhan’ın, babasını kaçırmasına engel olamaz. Son Yaz 21. bölüm sezon finali fragmanı yayınlandı. Canan ile Selim, tekrar nikah masasına oturuyor.

Cuma Dizileri 2020

Canan İle Selim Tekrar Nikah Masasına Oturuyor!

Son Yaz 21. bölüm sezon finali 1. fragmanında; Canan ile Selim, tekrar evlenmeye karar veriyor. Akgün Selim’in, hazırlanmasına yardım ederken Yağmur’da, annesini nikaha hazırlıyor. İkili tekrar nikah masasına oturmanın mutluluğunu yaşıyor.

İşte Son Yaz 21. bölüm 1. fragmanı…

 

SON YAZ 20. BÖLÜM ÖZETİ!

Akgün, Yağmur’un kaza yaptığını anlayınca hemen kaza yerine gider. Oraya vardığında Yağmur’un Kaan’la birlikte yaralı bir şekilde hastaneye kaldırıldığını öğrenir. Selim, rüşvet alma suçundan sorguya alınır. Metin, o parayı babasından aldığını Selim’in bir alakasının olmadığına dair ifade verir.

Selim, soruşturma bitene kadar görevinden alınır. Karakoldan çıkınca Akgün’den, Yağmur’un kaza yapıp hastaneye kaldırıldığını öğrenir. İç kana geçiren Yağmur, ameliyata alınıyor ve ameliyatı başarılı geçer. Kaan ise, başından yaralanıyor ve beyin kanaması geçirir.

Serap, oğlunun hayati tehlikesi olduğunu öğrenince öfkeden deliye döner. Canan onu, zor sakinleştirir. Gökhan, hastaneden ayrılmaz. Önce Kaan’ı konuşmaması için öldürmeye çalışır. Ama hemşireye yakalanınca Yağmur’un odasının boşalmasını bekler.

Yağmur’un, hatırlamadığını anlayıp olanları hatırlaması için onu kaza yerine götürür. Oda, hatırlamak için gider. Kaan’ın, Fatih’i dövenin Gökhan olduğunu söylediğini hatırlar. Gökhan, Yağmur’u alıp kaçırır. Akgün, yarış yapılan yere gidip güvenlik kameralarından arabasını sabote edenin Gökhan olduğunu görür.

Üzerine Gökhan arar ve Selçuk’u getirirse Yağmur’u vereceğini söyler. Bu durumdan Selim’in de haberi olur ve emniyeti kızının bulunması için seferber eder. Akgün, Selim’den habersiz babasıyla buluşup durumu anlatır.

Selçuk, kendisini koruyan polisi etkisiz hale getirip oradan kaçar. Akgün’ü, bayıltıp Gökhan’ın elinden Yağmur’u kurtarmaya tek başına gider. Selim, Akgün’ü baygın bir şekilde bulur. Birlikte Gökhan’ın Yağmur’u tuttuğu yere doğru gider.

Selçuk, Yağmur’u onun elinden kurtarıp kendi geldiği arabaya binip uzaklaşmasını bekler. Daha sonra Gökhan’a teslim olur. O sırada Selim, Akgün ve Soner oraya yetişir. İki taraf arasına silahlı çatışma olur. Akgün, kendisini ateşin ortasına atar. Ama Gökhan, Selçuk’u arabaya bindirip oradan uzaklaştırır.

Son Yaz 21. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Akgün Gökhan’ın Babasını Kaçırmasına Engel…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Merve Dizdar ve eşi Gürhan Altundaşar Boşanıyor!

0
Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i Merve Dizdar'ın eşi Gürhan Altundaşar'dan ayrıldığı iddia edilmişti. Dizdar, ihanet iddiasına cevap verdi. İşte ünlü ismin şok eden ayrılık açıklaması.. Merve Dizdar...

Kibariye ‘nin Eşi Ali Küçükbalçık’tan Mutluluk Pozu

Demet Akalın ‘dan Hadise’ye Olay Gönderme