Pazartesi, Haziran 21, 2021
Ana Sayfa Diziler Son Yaz 20. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Yağmur Gökhan'ı İfşa Edebilecek Mi?

Son Yaz 20. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Yağmur Gökhan’ı İfşa Edebilecek Mi?

-

Fox Tv’nin büyük bir heyecanla izlenen dizisi Son Yaz, 20. yeni bölümüyle 28 mayıs cuma günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Akgün, Yağmur’a sürpriz yapıp sinema kapatır. Selim, tesadüfen bunu öğrenir. Fatih, Halil’in emriyle Gökhan tarafından saldırıya uğrar. Kaan, Gökhan’ı görür. Gökhan, Akgün’ün arabasını sabote eder. Ama arabaya Yağmur biner. Son Yaz 20. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Yağmur, Gökhan’ı ifşa edebilecek mi?

Cuma Dizileri 2020

Yağmur Gökhan’ı İfşa Edebilecek Mi?

Son Yaz 20. bölüm 1. fragmanında; Akgün, Yağmur’un kaza yaptığını duyup hemen yanına gidiyor. Kaan ile Yağmur, hastaneye kaldırılıyor. Gökhan, konuşmaması için Kaan’ı öldürmeye çalışıyor. Yağmur, Kaan’ın söylediklerini hatırlıyor. Gökhan, Yağmur’un konuşmasına engel olmaya çalışıyor.

İşte Son Yaz 20. bölüm 1. fragmanı…

 

SON YAZ 19. BÖLÜM ÖZETİ!

Akgün, yıllar sonra ilk kez doğum gününün kutlandığı için çok mutlu olur. Bayram günü Selim, Akgün’ü yanına çağırır. Akgün, onun kendisinin Yağmur’la ilişkisinin devam ettiğini öğrenip uyarmasından korkar.

Selim, Akgün’ü alıp bir camiye götürür. Onu babasıyla görüştürür. Babası Akgün’e, öğütler verir ve onu Gökhan’a güvenmemesi konusunda uyarır. Gökhan, Yağmur’u yanına çağırıp konuşur. Akgün’ü kırdığı için üzgün olduğunu, onunla kendisini barıştırmasını ister.

Yağmur, Gökhan’a güvenip onları bir araya getirir. Akgün, katılacağı araba yarışında bineceği arabayı ona emanet eder. Gökhan, onun yarışacağı arabayı değil bindiği arabayı sabote eder. Fatih, Halil’in emriyle Gökhan tarafından darp edilir.

Kaan, Fatih’i darp eden kişiyi görür. Ancak onun Akgün’ün abisi olduğunu daha sonradan öğrenir. Öğrenir öğrenmez Yağmur’u arar. Yağmur, Akgün’ün yarışı başladığı için telefona cevap veremez.

Metin, babasından aldığı paraları Selim’le kaldığı eve götürür. Zaten bunu isteyen babası Selim’i tutuklatmak için hemen şikayet eder. Yağmur, Akgün’ün başına bir şey gelmesinden korkup yarışı nefesini keserek izler.

Akgün, yarışı kazanır. Kaan, arkadaşının çektiği fotoğraflarından Gökhan’ı tanır. Yağmur’a ulaşıp, onunla görüşmek istediğini söyler. Yağmur, Akgün’ü arayıp onun arabasını aldığını bir yere gitmek zorunda olduğunu söyler.

Akgün, Gökhan’ın annesinin yarım hikayesini tamamlar. Gökhan, onun ölmesini istemediği için kendi arabasıyla onu götürmek ister. Ama Akgün’ün arabasını Yağmur’un aldığını öğrenince kala kalır.

Yağmur, Gökhan’ın Fatih’i darp ettiğini söylemek için arar. O sırada arabanın fireni tutmaz ve Kaan’la birlikte kaza yaparlar. Polislerle birlikte savcı gelip Selim’i, rüşvet almakla suçlayıp göz altına alır. Metin, evde buldukları paraların kendisine ait olduğunu söylese de kar etmez.

Son Yaz 20. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Gökhan’ın Tuzağına Yağmur Düşüyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Şahsiyet Dizisi Tv'de İlk Kez Yayınlanacak

Şahsiyet Dizisi Tv’de İlk Kez Yayınlanacak! Dizinin Yayın Tarihi Belli Oldu!

0
Dijital platformlarda yayınlanan 13. bölümlük Şahsiyet dizisi, izlenme rekorları kırdı ve hatta emmy ödüllerine aday gösterildi. Başrollerini, Haluk Bilginer ile Cansu Dere'nin paylaştığı dizi...