Çarşamba, Mayıs 12, 2021
Ana Sayfa Diziler Son Yaz 16. Bölüm Ön İzleme Yayında! Yağmur Akgün'ün Fotoğraflarıyla Avunuyor!

Son Yaz 16. Bölüm Ön İzleme Yayında! Yağmur Akgün’ün Fotoğraflarıyla Avunuyor!

-

Fox Tv’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Son Yaz, 16. yeni bölümüyle 18 nisan cuma günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Canan, avukatlığını üstlendiği Akgün’ü görmeye ceza evine gider. Ona, kendisini yalnız hissettiği için, üst üste hatalar yaptığını bildiğini söyler. Onun kendisinin varlığını insanlara duyurmak için böyle şeyler yapmasına gerek olmadığını, onu tanıdıklarını ve sevdiklerini söyler. Son Yaz 16. bölüm ön izleme yayınlandı. Yağmur, Akgün’ün fotoğraflarıyla avunuyor.

Cuma Dizileri 2020

Yağmur Akgün’ün Fotoğraflarıyla Avunuyor!

Son Yaz 16. bölüm ön izlemesinde; Yağmur, hapiste olan Akgün’le ilk sevgili oldukları gün çekindikleri fotoğraflara bakıp hasret gideriyor. Akgün’de, aynı şekilde Yağmur’un fotoğrafıyla avunuyor.

İşte Son Yaz 16. bölüm ön izlemesi….

SON YAZ 15. BÖLÜM ÖZETİ!

Selim, hemen polislere haber verip Akgün’ün yolunu kestirir. Onun gitmesine engel olur. Durumu öğrendikten sonra Akgün’ü babasının yanına götürür. Akgün, babasına fotoğraftaki çocuğu sorunca Selçuk, sinirlenip sorusuna cevap vermez. Bunun Halil’in bir oyunu olduğunu anlamadığı için oğluna kızar.

Kaan, Yağmur ile Akgün’ün ayrıldıklarını öğrenip onu teselli etmek isteyip ona sarılır. O anlar görüntülenir ve bunu Akgün görür. Yağmur’la buluşup, Kaan’la barışıp barışmadığını sorar. Daha sonra Kaan’dan hesap sormak için onun yanına gider. Kaan, Yağmur hakkında ileri geri konuşunca Akgün, dayanamayıp onu döver.

Burnu çatlayan Kaan, Fatih’in kışkırtmasıyla Akgün’den şikayetçi olur. Selim, Akgün’ün ifadesini okuduktan sonra Kaan’ın üzerine yürür. Fatih’in kendisiyle uğraştığını anladığı için ona saldırır. Yağmur, annesinin uğraştığı dosyadan Bedri kod adlı avukatın Fatih olduğunu anlar.

Selim, Canan’dan ayrı kalmak istemez ve onunla tekrar evlenmek istediğini söyler. Akgün, nöbetçi mahkemeye çıkarılır. Canan, Akgün’ün avukatlığını üstlenir. Selçuk, korumaların telefonundan Halil’i arayıp oğluna neden o fotoğrafı gönderdiğinin hesabını sorar.

Selim, Selçuk’un Halil’i aradığını öğrenip hemen onun yanına gider. Selçuk, oğlunun bir abisi olduğunu itiraf eder. Selim, Akgün’ü kurtarmak için elinden geleni yapar. Fatih’in, Akgün’le değil kendisiyle uğraştığını anladığı için, onu aklamak için uğraşır. Son anda hakim değişir ve Akgün, tutuklu olarak yargılanmak üzere hapse sevk edilir.

Son Yaz 16. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Canan’dan Akgün’e Tam Destek Geliyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Meryem Uzerli Kızıyla Yeni Fotoğraf Paylaştı

Meryem Uzerli Kızıyla Yeni Fotoğraf Paylaştı

0
Meryem Uzerli kızıyla yeni fotoğraf paylaştı. Yaklaşık dört ay önce ikinci kez anne olan ünlü oyuncu Meryem Uzerli, sosyal medya üzerinden yeni bir paylaşımda...
Engin Akyürek ve Pınar Deniz Aşk Mı Yaşıyor?

Engin Akyürek ve Pınar Deniz Aşk Mı Yaşıyor?

Eda Taşpınar: Dünyaya Benim Gibi Bakmıyorlar

Eda Taşpınar: Dünyaya Benim Gibi Bakmıyorlar

Tansel Öngel ve Merve Dizdar'dan Eğlenceli Mesaj

Tansel Öngel ve Merve Dizdar’dan Eğlenceli Mesaj