Çarşamba, Nisan 14, 2021
Ana Sayfa Diziler Son Yaz 15. Bölüm Ön İzleme Yayında! Selim İle Canan Tekrar Mı...

Son Yaz 15. Bölüm Ön İzleme Yayında! Selim İle Canan Tekrar Mı Evlenecek?

-

Fox Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Son Yaz, 15. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Akgün, babasının yanına gidip fotoğrafı gösterip, oradaki çocuğun kim olduğunu sorar. Selçuk, geçiştirir. Akgün, Yağmur ile Kaan’ı birlikte görünce deliye döner. Kaan, Fatih’le birlikte Selim’in aleyhine ifade verir. Selçuk, Selim’e Akgün’ün bir abisi olduğunu itiraf eder. Son Yaz 15. bölüm ön izleme yayınlandı. Selim ile Canan, tekrar mı evlenecek?

Cuma Dizileri 2020

Selim İle Canan Tekrar Mı Evlenecek?

Son Yaz 15. bölüm ön izlemesinde; Selim, artık Canan’dan uzak durmaya dayanamıyor. Canan’ın da, kendisinden ayrı kalmaya dayanamadığını bilen Selim, karısıyla tekrardan evlenmek istiyor.

İşte Son Yaz 15. bölüm ön izlemesi….

SON YAZ 14. BÖLÜM ÖZETİ!

Akgün, Yağmur’u babasıyla görüştürüyor ve sonra ona evlenme teklif eder. Yağmur, Akgün’le evlenmeyi kabul eder. Ancak, hemen değil önce nişanlanmak ister. Canan, Yağmur’un Akgün’le sevgili olduğunu öğrenir. Daha sonra Akgün’ün Yağmur’a, evlenme teklifi ettiğini duyunca deliye döner.

Canan, kızının kendi yaptığı hatayı yapmasını istemez. Akgün, takım elbisesini giyip Selim’e, kızıyla evlenmek istediğini söylemek için hazırlanır. Bir fırsatını bulur. Söze başlar başlamaz Selim, onun ne söyleyeceğini anlayıp konuşmasına müsaade etmez. Akgün, babasının yanına gidip, bu konuşmayı babasının Selim’le yapmasını ister.

Selim, Akgün’le babasının yanına gider. Ona, babasıyla telefon görüşmesi bile yapmasının yasak olduğunu onun, neden babasının yanına geldiğini büyük bir öfkeyle sorar. O sırada Selçuk, Selim’in kızını oğluna isteyeceğini söylediği sırada silahlar patlar. Halil’in adamları, Akgün’ün saatine yerleştirdikleri dinleme cihazıyla orayı basar.

Selim, Cemal’le gizli bir görüşme ayarlar. Onunda ortaya çıkmasıyla Akgün’ün üzerinde bir dinleme cihazı olduğunu anlar. Düşünüp sanki dinleme cihazını yakalamamış gibi Selim, Halil’in avukatının ikili oynadığından bahseder. Halil, hemen avukatı yanına çağırır.

Selim, onları takip edip avukatı alıp onu Halil’den korumak karşılığıyla iş biriliği yapmayı teklif eder. Oda, kabul etmeye mecbur kalır. Mahkeme Selim için Muhakim atar. Canan, Selim’in kariyerini yakmasını istemediği için girip Muhakim’e, kendi isteğiyle Akgün’ü ofisinde tuttuğunu bu durumun kocasıyla ilgisinin olmadığına dair ifade verir.

Selim, bu olaylar bittikten sora Akgün’ü evden kovar. Akgün, valizini alıp Yağmur’la buluşur ve ondan vazgeçmeyeceğini söyler. Ama Yağmur, onunla evlenemeyeceğini bunun erken olduğunu söyler. Akgün, iş yerine gittiğinde kendisine gelen zarfı açar. İçinden annesinin bir erkek çocuğuyla çekilmiş fotoğrafı çıkar.

Son Yaz 15. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Selçuk Bir Oğlu Daha Olduğunu…



CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Yağmur Akgün'ün Fotoğraflarıyla Avunuyor

Son Yaz 16. Bölüm Ön İzleme Yayında! Yağmur Akgün’ün Fotoğraflarıyla Avunuyor!

0
Fox Tv’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Son Yaz, 16. yeni bölümüyle 18 nisan cuma günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Canan, avukatlığını üstlendiği...
burak-sergen

Burak Sergen ‘in Sağlık Durumu Nasıl?

RTÜK-CEZA

RTÜK Dizilere Ceza Yağdırdı