Cuma, Nisan 9, 2021
Ana Sayfa Diziler Son Yaz 15. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Selim Akgün'ü Yine Hapisten Kurtarıyor!

Son Yaz 15. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Selim Akgün’ü Yine Hapisten Kurtarıyor!

-

Fox Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Son Yaz, 15. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Selim, artık Canan’dan uzak durmaya dayanamaz. Canan’ın da, kendisinden ayrı kalmaya dayanamadığını bilen Selim, karısıyla tekrardan evlenmek ister. Son Yaz 15. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Selim, Akgün’ü yeni hapisten kurtarıyor.

Cuma Dizileri 2020

Selim Akgün’ü Yine Hapisten Kurtarıyor!

Son Yaz 15. bölüm 2. fragmanında; Akgün, yine hakim karşısına çıkıyor. Selim, Akgün serbest kaldıktan sonra ona kendisinden alınan saatini verip, onun daha çok genç olduğunu, zamanın çok değerli olduğunu söyleyip ona sarılıyor.

İşte Son Yaz 15. bölüm 2. fragmanı…

SON YAZ 14. BÖLÜM ÖZETİ!

Akgün, Yağmur’u babasıyla görüştürüyor ve sonra ona evlenme teklif eder. Yağmur, Akgün’le evlenmeyi kabul eder. Ancak, hemen değil önce nişanlanmak ister. Canan, Yağmur’un Akgün’le sevgili olduğunu öğrenir. Daha sonra Akgün’ün Yağmur’a, evlenme teklifi ettiğini duyunca deliye döner.

Canan, kızının kendi yaptığı hatayı yapmasını istemez. Akgün, takım elbisesini giyip Selim’e, kızıyla evlenmek istediğini söylemek için hazırlanır. Bir fırsatını bulur. Söze başlar başlamaz Selim, onun ne söyleyeceğini anlayıp konuşmasına müsaade etmez. Akgün, babasının yanına gidip, bu konuşmayı babasının Selim’le yapmasını ister.

Selim, Akgün’le babasının yanına gider. Ona, babasıyla telefon görüşmesi bile yapmasının yasak olduğunu onun, neden babasının yanına geldiğini büyük bir öfkeyle sorar. O sırada Selçuk, Selim’in kızını oğluna isteyeceğini söylediği sırada silahlar patlar. Halil’in adamları, Akgün’ün saatine yerleştirdikleri dinleme cihazıyla orayı basar.

Selim, Cemal’le gizli bir görüşme ayarlar. Onunda ortaya çıkmasıyla Akgün’ün üzerinde bir dinleme cihazı olduğunu anlar. Düşünüp sanki dinleme cihazını yakalamamış gibi Selim, Halil’in avukatının ikili oynadığından bahseder. Halil, hemen avukatı yanına çağırır.

Selim, onları takip edip avukatı alıp onu Halil’den korumak karşılığıyla iş biriliği yapmayı teklif eder. Oda, kabul etmeye mecbur kalır. Mahkeme Selim için Muhakim atar. Canan, Selim’in kariyerini yakmasını istemediği için girip Muhakim’e, kendi isteğiyle Akgün’ü ofisinde tuttuğunu bu durumun kocasıyla ilgisinin olmadığına dair ifade verir.

Selim, bu olaylar bittikten sora Akgün’ü evden kovar. Akgün, valizini alıp Yağmur’la buluşur ve ondan vazgeçmeyeceğini söyler. Ama Yağmur, onunla evlenemeyeceğini bunun erken olduğunu söyler. Akgün, iş yerine gittiğinde kendisine gelen zarfı açar. İçinden annesinin bir erkek çocuğuyla çekilmiş fotoğrafı çıkar.

Son Yaz 15. Bölüm Ön İzleme Yayında! Selim İle Canan Tekrar Mı…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Zeynep'in Hayatı Yine Tehlikeye Giriyor

Kefaret 21. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Zeynep’in Hayatı Yine Tehlikeye Giriyor!

0
Fox Tv’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Kefaret, 21. yeni bölümüyle 11 nisan pazar günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Zeynep, Sinan’ın haftalarca ortadan...