Cuma, Nisan 9, 2021
Ana Sayfa Diziler Ramo 39. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Sibel Ramo'nun Ölüm Haberini Alıyor!

Ramo 39. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Sibel Ramo’nun Ölüm Haberini Alıyor!

-

Show Tv’nin büyük bir heyecanla izlenen dizisi Ramo, 39. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Ramo, Şerif’in elinden kurtulmayı başarır. Hemen, Tezel’in hayatını kurtarması için Hasan’ı arar. Masa toplanır ve Ramo, hain ilan edilir. Verilen karara göre Ramo’nun, tüm ailesinin öldürmesi kararı alınır. Ramo 39. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Sibel, Ramo’nun ölüm haberini alıyor.

Cuma Dizileri 2020

Sibel Ramo’nun Ölüm Haberini Alıyor!

Ramo 39. bölüm 2. fragmanında; Doğu, rehin alınıp işkence ediliyor. Ramo, ortadan kayboluyor. Sibel, Ramo’nun nerede olduğunu öğrenmek için Mashar’ın yanına gidiyor. Mashar, Sibel’e Ramo’nun öldüğünü söylüyor.

İşte Ramo 39. bölüm 2. fragmanı…

RAMO 38. BÖLÜM ÖZETİ!

Sibel, Doğu’nun annesinin izini bulur. Ancak gözetlediği ev Kaptan’ın evi çıkar. Doğu’nun annesi de Kaptan’ın karısı çıkar. Kaptan, Ramo’yu çağırıp karısını kendi evini gözetlerken yakaladığını söyler. O sırada Cavidan aşağı inip Sibel’i kendisinin çağırdığını, onunla vakıfta tanıştıkları yalanını söyler.

Kaptan, bu işe pek inanmayıp araştırma yapmaya başlar. Cavidan Sibel’e, kesinlikle Doğu’nun annesi olduğunu bilinmesini istemediğini söyler. Ertesi gün Sibel’i, vakfa çağırıp Kaptan’ın şüphelenmemesi için onun üyelik işlemlerini yapar. Ramo, paraları Silahtar’ın adamı olduğunu söyleyen birine Kaptan’ın da talimatıyla teslim eder.

Kendisi dönmek için yola çıkar. Doğu ve adamları Silahtar’ın paralarını ele geçirmek için pusu kurar. Ancak o pusuya kendileri düşer. Tüm adamları ölür. Doğu, onların eline düşer. Silahtar, kendisine pusu kuranların Serden Geçtiler’in işi olduğunu anlar. Ramo, Doğu’yu kurtarmak için geri döner.

Onu kurtarıp Silahtar’ın deposunu ateşe verir. Silahtar, durumu öğrenip Kaptan’ı arar ve Serden Geçtiler’in deposunu paralarla birlikte yaktığını söyleyip, onun yanına gitmek için yola koyulur. Ramo, Sarraf’ın öldüğünü öğrenir. Ona bıraktığı mesajı Şerif’ten alır. Şerif, Sarraf’ın bile lafını dinlediği bir adamın olduğunu bildiği için Tezel’i kullanır.

Tezel, Ramo’yu arayıp Sarraf’ı öldürenin Savaş olduğunu söyler. Şerif, Tezel’in yanında o kişinin gelmesini bekler. Nehir, Sibel’i takip edip onun Doğu’nun annesini bulduğunu düşünür. Cavidan’ı onun yanında görüp onu takip edip evini öğrenir. Doğu’yla konuşup onu alıp annesinin olabileceği eve götürür.

Ramo, Silahtar’la konuştuktan sonra onların yanından ayrılır. Silahtar’ın yanındaki adam Doğu’yu tanır. Doğu, Nehir’le birlikte Kaptan’ın evine girer. Herkes Ramo ile Doğu’nun, Serden Geçtiler’den olduğunu düşünüp şok olur. Şerif’de, karşısında Ramo’yu görünce hayli şaşırır. Ramo’nun çevresini Şerif’in silahlı adamları çevirir.

 Ramo 39. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ramo Ve Ailesinin Ölüm Emri Veriliyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Ali Rıza Halide'nin Hamile Olduğunu Öğreniyor

Arıza 30. Bölüm Final Fragmanı Yayında! Ali Rıza Halide’nin Hamile Olduğunu...

0
Show Tv’nin sevilen dizisi Arıza, 30. final bölümüyle 11 nisan pazar günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Burak, Halide’yi Ali Rıza ve babasının canıyla...