Cuma, Nisan 23, 2021
Ana Sayfa Diziler Son Yaz 14. Bölüm Ön İzleme Yayında! Selim Akgün'ü Kendisine Benzetmeye Mi...

Son Yaz 14. Bölüm Ön İzleme Yayında! Selim Akgün’ü Kendisine Benzetmeye Mi Çalışıyor?

-

Fox Tv’nin büyük bir heyecanla izlenen dizisi Son Yaz, 14. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Yağmur, Akgün’ün evlenme teklifini kabul eder. Canan, durumu öğrendikten sonra duyduklarına inanamaz. Selim, Selçuk’un yanına gider. Selçuk, Selim’den kızını oğluna Allahın emriyle ister. Selim, üzerindeki şoku atlatamadan bulundukları ev kurşunlanır. Dizinin yeni bölüm ön izlemesi yayınlandı. Selim, Akgün’ü kendisine benzetmeye mi çalışıyor.

Cuma Dizileri 2020

Selim Akgün’ü Kendisine Benzetmeye Mi Çalışıyor?

Son Yaz 14. bölüm ön izlemesinde; Canan, Selim’le Akgün’ü görünce onları cazcı kardeşlere benzetiyor. İkisini de aynı takım elbiseden giymiş olarak görünce Selim’e, Akgün’ü kendisine benzetmeye çalıştığını anlıyor. Akgün, kendi isteğiyle öyle giyindiğini söylese de, Yağmur’da, annesiyle aynı şeyi düşünüyor.

İşte Som Yaz 14. bölüm ön izleme…

SON YAZ 13. BÖLÜM ÖZETİ!

Selim, Akgün’ü ses kaydıyla birlikte emniyete götürür. Baş savcı Selim’i sorguya alır. Onun Akgün’le iş birliği yapıp yapmadığını sorar. Oda, Akgün’ün Cemal’i konuşturmak için gittiğini kendisine haber verdiğini, onun için oraya gittiğini anlatır. Akgün, serbest kalır.

Özgürlüğünün ilk günü Akgün, hemen Eray ile Soner’in mekanına ortak olur. Tanıdığı bir sanatçıyı çağırıp açılış yapmak için çalışmaya başlar. Bu arada Selim, tüm site sakinlerini toplayıp Akgün’ün suçsuz olduğunu, bundan sonra kendi himayesinde evinde kalacağını söyler.

Kendisini kim ihbar ettiyse karşısına çıkmasını ister. Kaan, Akgün’ü onun evinde gördüğünü söyleyemez. Canan, Akgün ile Yağmur’u nasıl birbirlerinden uzak tutabileceğini Selim’e sorar. Selim, akşam yemeğine Canan’ın evine gidip çocuklarına Akgün’ün onların ağabeyi olduğunu söyler.

Tabi Yağmur, babasının bu sözlerine pek itibar etmez. Mekanın açılış günü Halil’in adamları oraya gelip haraç ister. Tartışma çıkar ve kavga sırasında Akgün’ün saatini dinleme cihazı olan saatle değiştirirler. Fatih, Halil’in avukatına Selçuk Taşkın’ın yaşadığını söyleyip onun fotoğrafını gösterir.

Akgün, Yağmur’la buluşup onu babasıyla görüntülü konuşturur. O anları Halil’in adamları Akgün’ün saatinden dinler ve Selçuk’un yaşadığından emin olur. Akgün, Yağmur’a evlenme teklif eder. Canan, Selim’e yardım etmek için gidip Cemal’le konuşur.

Onun avukatının onu savunmadığını, eğer kendisiyle iş birliği yaparsa az bir cezayla kurtulabileceğini söyleyip avukatlığını üstlenir. Cemal, dayak yemiş bir vaziyette gelir. Avukatı Canan’la Selim’in önüne elindeki fotoğrafları verir. O fotoğraflarla Canan’ın, Akgün’ü ofisinde sakladığını ispatlar.

 Son Yaz 14. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Yağmur İle Akgün’ün Evlenme Kararı…Önceki İçerikDoğan Ür Kimdir?
Sonraki İçerikKıvanç Öner Kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Afra Saraçoğlu Hayalini Gerçekleştirdi

Afra Saraçoğlu Hayalini Gerçekleştirdi

0
Afra Saraçoğlu hayalini gerçekleştirdi. Üst üste üç büyük markayla anlaşma imzalayan ve yeni dizisinin çekimlerini tamamlayan Afra Saraçoğlu, kendisini 650 bin liralık bir otomobille...
Reynmen'in Twitter Hesabı Askıya Alındı!

Reynmen’in Twitter Hesabı Askıya Alındı!

Ece Seçkin Nefes Kesti

Ece Seçkin Nefes Kesti