Pazartesi, Nisan 12, 2021
Ana Sayfa Diziler Son Yaz 14. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Yağmur İle Akgün'ün Evlenme Kararı...

Son Yaz 14. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Yağmur İle Akgün’ün Evlenme Kararı Ortalığı Karıştırıyor!

-

Fox Tv’nin büyük bir heyecanla izlenen dizisi Son Yaz, 14. yeni bölümüyle 2 mart cuma günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Cemal’in cinayeti itiraf ettiği ses kaydı sayesinde Akgün’ün, masum olduğu ortaya çıkar. Canan, Cemal’in avukatlığını üstlenip onu anlaşmaya razı eder. Ancak avukat, Canan’la Selim’in işlerini tehlikeye düşürüyor. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yağmur ile Akgün’ün evlenme kararı ortalığı karıştırıyor.

Cuma Dizileri 2020

Yağmur İle Akgün’ün Evlenme Kararı Ortalığı Karıştırıyor!

Son Yaz 14. bölüm 1. fragmanında; Yağmur, Akgün’ün evlenme teklifini kabul ediyor. Canan, durumu öğrendikten sonra duyduklarına inanamıyor. Selim, Selçuk’un yanına gidiyor. Selçuk, Selim’den kızını oğluna Allahın emriyle istiyor. Selim, üzerindeki şoku atlatamadan bulundukları ev kurşunlanıyor.

İşte Son Yaz 14. bölüm 1. fragmanı…

SON YAZ 13. BÖLÜM ÖZETİ!

Selim, Akgün’ü ses kaydıyla birlikte emniyete götürür. Baş savcı Selim’i sorguya alır. Onun Akgün’le iş birliği yapıp yapmadığını sorar. Oda, Akgün’ün Cemal’i konuşturmak için gittiğini kendisine haber verdiğini, onun için oraya gittiğini anlatır. Akgün, serbest kalır.

Özgürlüğünün ilk günü Akgün, hemen Eray ile Soner’in mekanına ortak olur. Tanıdığı bir sanatçıyı çağırıp açılış yapmak için çalışmaya başlar. Bu arada Selim, tüm site sakinlerini toplayıp Akgün’ün suçsuz olduğunu, bundan sonra kendi himayesinde evinde kalacağını söyler.

Kendisini kim ihbar ettiyse karşısına çıkmasını ister. Kaan, Akgün’ü onun evinde gördüğünü söyleyemez. Canan, Akgün ile Yağmur’u nasıl birbirlerinden uzak tutabileceğini Selim’e sorar. Selim, akşam yemeğine Canan’ın evine gidip çocuklarına Akgün’ün onların ağabeyi olduğunu söyler.

Tabi Yağmur, babasının bu sözlerine pek itibar etmez. Mekanın açılış günü Halil’in adamları oraya gelip haraç ister. Tartışma çıkar ve kavga sırasında Akgün’ün saatini dinleme cihazı olan saatle değiştirirler. Fatih, Halil’in avukatına Selçuk Taşkın’ın yaşadığını söyleyip onun fotoğrafını gösterir.

Akgün, Yağmur’la buluşup onu babasıyla görüntülü konuşturur. O anları Halil’in adamları Akgün’ün saatinden dinler ve Selçuk’un yaşadığından emin olur. Akgün, Yağmur’a evlenme teklif eder. Canan, Selim’e yardım etmek için gidip Cemal’le konuşur.

Onun avukatının onu savunmadığını, eğer kendisiyle iş birliği yaparsa az bir cezayla kurtulabileceğini söyleyip avukatlığını üstlenir. Cemal, dayak yemiş bir vaziyette gelir. Avukatı Canan’la Selim’in önüne elindeki fotoğrafları verir. O fotoğraflarla Canan’ın, Akgün’ü ofisinde sakladığını ispatlar.

 Son Yaz 14. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Canan İle Selim’in İşleri Tehlikeye…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Ebru Gündeş Dubai Tatiline Çıktı

Ebru Gündeş Dubai Tatiline Çıktı

0
Pandemi sebebiyle sahnelerin yasak olmasından dolayı yeni isimler keşfetmek için başlattığı 'Ebru Gündeş Dinliyor' projesine devam ediyor. Bir süre kafa dinlemek istediği öğrenilen ünlü...
İbrahim Tatlıses'ten Yeni Şarkı Geliyor

İbrahim Tatlıses’ten Yeni Şarkı Geliyor

Nursel Köse'den Samimi Açıklamalar

Nursel Köse’den Samimi Açıklamalar