Cumartesi, Nisan 17, 2021
Ana Sayfa Diziler Son Yaz 12. Bölüm Ön İzlemesi Yayında! Akgün Gitmeden Selim'e Sarılıyor!

Son Yaz 12. Bölüm Ön İzlemesi Yayında! Akgün Gitmeden Selim’e Sarılıyor!

-

Fox Tv’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Son Yaz, 12. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Selim, Akgün’ün masum olduğunu anlar. Ona bu oyunu oynayanların ipini çekmek için Akgün’ü saklar. Gazetelerde Akgün’ün, cinayet zanlısı olduğu haberleri yazar. Canan, bu durumu öğrenince panikler. Ama Selim, herkesi sakinleştirip, ona bu tuzağı kuranların peşine düşer. Son Yaz 12. bölüm ön izlemesi yayınlandı. Akgün, gitmeden Selim’e sarılıyor.

Cuma Dizileri 2020

Akgün Gitmeden Selim’e Sarılıyor!

Son Yaz 12. bölüm ön izlemesinde; Akgün, Selim’in kendisinin masum olduğunu anladığı ve işini kaybetme uğruna risk alıp kendisini saklaması karşısında çok mutlu oluyor. Ona yapmamasını işinden olabileceğini söylüyor. Ama Selim, ona montunu giydirip götüreceği yerde kendisinden haber beklemesini istiyor. Akgün, gitmeden Selim’e sarılıp teşekkür ediyor.

İşte Son Yaz 12. bölüm ön izlemesi….

SENİ ÇOK BEKLEDİM 11. BÖLÜM ÖZETİ!

Selim, Akgün’ü tutuklamaya otel odasına gittiğinde, kızıyla onu el ele bulur. Öfkeden deliye dönen Selim, Yağmur’u eve götürdükten sonra onun dışarı çıkmalarını kısıtlar. Akgün, nezarete atılır. Oraya babası gelip, Selim’in isteği üzere oğluyla konuşur. Ona, ne yapmaya çalıştığını sorar.

Akgün, babasına ilk kez bir aile sıcaklığı yaşadığını ve aşık olduğunu anlatır. Babası oğlunun Selim’in kızına aşık olduğunu öğrenir ve ona önce kızar. Sonra, oğlunun Selim’in üzerine atılan suçun peşinde olduğunu duyunca ona bir şey demeden gider. Selim’e de, oğluyla konuştuğunu, tehlikeli bir işe girdiğini ama, bir şey öğrenemediğini söyler.

Akgün’ün babasıyla olan pazarlığını bilen Soner, ona yardım eder. Selim’in, saldırıya uğrayacağını bilen Akgün, onun yanına konuşmaya gider. Ama, Selim onu dinlemez. O sırada silahlar patlar ve Selim, göğsünün iki yerinden vurulur. Akgün, büyük bir telaşla onu arabaya bindirip hastaneye yetiştirmeye çalışır.

Çelik yelek giyen Selim, Akgün’ün kendisini hastaneye yetiştirmek için nasıl kendisini paraladığını görür. Yolda, arabayı durdurmasını söyler. Akgün, Selim’in çelik yelek giydiğini öğrenince rahatlar. Selim’in, kaburgası çatlıyor sadece. Canan, Selim’in vurulduğunu öğrenince hastaneye koşar.

Onu hastaneden çıkartıp eve getirir. Selim Canan’a, yüzüğü çıkarttığı için öleceğini zannettiğini anlatır. Halil, Selim’in ölmediğini öğrenince Akgün’ün, ikili oynadığını anlar. Adamlarından, Akgün’ü almalarını ister. Akgün, Halil’in adamları tarafından kaçırılır. Selim’i vuramayan adamını öldürten Halil, suçu Akgün’ün üzerine attırır.

Selim, durumu öğrenip Akgün’ün silahından çıkan kurşunla ölen adamın 1.75 boylarında sağ elle ateş edilerek öldürüldüğünü öğrenir. Akgün, teslim olmak için Selim’in yanına gidier. Selim, elindeki kelepçeyi Akgün’e fırlatır. Akgün, sol eliyle kelepçeyi yakalar. Selim, onun solak olduğunu anlayınca, cinayeti de onun işlemediğini anlar.

Son Yaz 12. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Selim Aklanana Kadar Akgün’ü Saklıyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Halise Öz Torununu Mu Öldürecek

Sefirin Kızı 49. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Halise Öz Torununu Mu...

0
Star Tv’nin sevilen dizisi Sefirin Kızı, 49. yeni bölümüyle 19 nisan pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Mavi, hamile olduğunu öğrendikten sonra ne...
Seren Serengil

Seren Serengil’den Sevenlerini Üzen Açıklama