Cuma, Nisan 23, 2021
Ana Sayfa Diziler Son Yaz 11. Bölüm 1. Ve 2. Ön İzleme Yayında! Akgün Babasına...

Son Yaz 11. Bölüm 1. Ve 2. Ön İzleme Yayında! Akgün Babasına Yağmur’a Aşık Olduğunu Söylüyor!

-

Fox Tv’nin sevilen dizisi Son Yaz, 11. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Akgün, üzerinde Selçuk Taşkın yazan silahı bulamaz. Selim’e pusu kurulacağını anlayıp onunla konuşmaya gider. O sırada Selim vurulur. Ama Halil’e müjde verileceğinin konuşulduğunu duyar. Canan, Selim’in vurulduğunu öğrenir. Son Yaz 11. bölüm 1. ve 2. ön izlemesi yayınlandı. Akgün, babasına Yağmur’a aşık olduğunu söylüyor.

Cuma Dizileri 2020

Akgün Babasına Yağmur’a Aşık Olduğunu Söylüyor!

Son Yaz 11. bölüm yeni tanıtımlarında; Selim ile Canan, ayrılsalar da birbirlerinden kopamıyor. İkili inatlaşıp zorla yüzüklerini çıkartıyor. Akgün, babasının yanına gidip, ilk defa aile sıcaklığı yaşadığını ve Yağmur’a aşık olduğunu söylüyor.

İşte Son Yaz 11. bölüm 1. ön izlemesi…

İşte Son Yaz 11. bölüm 2. ön izlemesi….

SON YAZ 10. BÖLÜM ÖZETİ!

Selim, Akgün’ün kendisini korumak için canını vermek için kendisini siper ettiğini görünce, onun hakkında ne düşüneceğini bilemez. Yinede, kızına ondan uzak durmasını ister. Yağmur, Akgün’ü ziyarete gider. Ama, görüşme istediğin gibi olmaz.

Halil, adamlarını Akgün’e gönderiyor ve onunla görüşüp ona o bölgenin sorumlusunun onun olamasını istediğini söyler. Daha sonra Halil’i arayıp Akgün’ün yemi yuttuğunu söyler. Selim, Canan’a sürpriz yapıp ona çiçeklerle gelir. Ancak, onun telefonda görüşmesini duyar ve onun kendisiyle olamayacağını düşündüğünü anlar.

Yağmur, Akgün’ün birilerine elini öptürdüğünü görüp hayal kırıklığına uğrar. Ondan, ne yaptığının hesabını sorar. Akgün, Soner’le iki aylığına onunla bir anlaşma yapar. Canan, Fatih’in dövüldüğü videoyu araştırmaya karar verir. Fatih ise, tutuşmaya başlar.

Yağmur, Akgün’ün annesinin ona bıraktığı mektubu okur. Akgün, babasıyla konuşur. Selim, onun Akgün’le olan konuşmalarını dinler. Akgün’ün, kötü işlere bulaştığını öğrenen babası onun, bu işi yapmak için zorlandığına inanır.

Ama Selim, buna inanmaz. Canan, Fatih’in yaralanma olayında onu savunma avukatı olur. Canan, işin üstüne gider ve verilen tazminatı Fatih kabul etse de o etmez. Fatih’in, Selim’e düzenlediği oyun ortaya çıkar.

Akgün’ü götürdükleri yerde ondan, savcıyı öldürmesi istenirken neden onu, koruduğu sorgulanır. Selim’i korumaya çalışan Akgün, ona kimsenin tuzak kurmasını ve öldürmesine izin vermeyeceğini söyleyip, onun ölümünün kendi elinden olacağını söyler.

Yağmur, Akgün’ü takip edip onu, o mekanda silah sıkarken görür. Akgün, onu yolda bırakıp evine gönderir. Yağmur, Akgün’ün yanına gidiyor ve onun kendisinden nefret ettirmek için yaptığı şeyleri bildiğini söyler. Onun konuşmalarını dinleyen Yağmur, Akgün’den kendisine her şeyi anlatmadan gitmeyeceğini söyler.

Canan, Selim’in yanına gidip Fatih’in dövülme görüntülerini alıp onun eline verir. Selim, bir silahlı saldırı olduğunu duyup hemen gider. Selim’e pusu kuran adamlar, onu öldürüp suçu Akgün’e atmayı planlar. Akgün, Yağmur’a babasının ölüm emrinin verildiği ve buna engel olmak için onlarla olduğunu söyler. O sırada polislerle birlikte Selim gelir.

Son Yaz 11. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Halil’in Adamları Selim’i Vuruyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Afra Saraçoğlu Hayalini Gerçekleştirdi

Afra Saraçoğlu Hayalini Gerçekleştirdi

0
Afra Saraçoğlu hayalini gerçekleştirdi. Üst üste üç büyük markayla anlaşma imzalayan ve yeni dizisinin çekimlerini tamamlayan Afra Saraçoğlu, kendisini 650 bin liralık bir otomobille...
Reynmen'in Twitter Hesabı Askıya Alındı!

Reynmen’in Twitter Hesabı Askıya Alındı!

Ece Seçkin Nefes Kesti

Ece Seçkin Nefes Kesti