Pazartesi, Nisan 12, 2021
Ana Sayfa Diziler Son Yaz 10. Bölüm Ön İzleme Yayında! Selim Akgün'ün Konuşmasından Çok Etkileniyor!

Son Yaz 10. Bölüm Ön İzleme Yayında! Selim Akgün’ün Konuşmasından Çok Etkileniyor!

-

Fox Tv’nin sevilen dizisi Son Yaz, 10. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Selim, Akgün’ün hayatını kurtarmak için hayatını tehlikeye attığı için ne düşüneceğini bilemez. Akgün’ün, ambulansta kalbi durur. Sağlıkçılar onu, hayata döndürmeye çalışırken, Yağmur’un, gitme diyerek kalbine vurduğunu hayal eder. Son Yaz 10. bölüm ön izlemesi yayınlandı. Selim, Akgün’ün konuşmasından çok etkileniyor.

Cuma Dizileri 2020

Selim Akgün’ün Konuşmasından Çok Etkileniyor!

Son Yaz 10. bölüm ön izlemesinde; Selim, Akgün gözünü açana kadar başından ayrılmıyor. Akgün, gözünü açınca Selim ona, neden kendisi için canını feda ettiğini soruyor. Oda, ona yakışmayacağını, onun doğru bildiğini yapan bir insan olduğunu, orada vicdanı rahat edemeyenlerin yatması gerektiğini söylüyor. Selim, Akgün’ün konuşmalarından sonra çok duygulanıyor.

İşte Son Yaz 10. bölüm ön izlemesi…

SON YAZ 9. BÖLÜM ÖZETİ!

Akgün, artık gitmeye karar verir ve Selim’e her şeyi itiraf ettiği bir mektup yazıp bırakır. Yağmur’a da, bir mektup bırakır. Selim, Ahmet’i takip ettirip muhbirin kim olduğunu bulmaya çalışır. Akgün, Ahmet’le buluştuğu sırada yakalanır.

Selim, muhbirin Akgün olduğunu öğrenir ve onu alıp emniyete götürür. Akgün, Selim’e ona bıraktığı mektubu okusaydı anlayacağını söyler. Ahmet, ayağından vurulur. Akgün, mahkemeye çıkar. Fatih, Selim’i işinden etmek için kendisini Birol’un adamlarına dövdürür.

Bu olaydan sonra Selim, baş savcı tarafından açığa alınır. Akgün, mahkemede serbest kalır. Selim’e, oyun oynandığını bilen Akgün, bunu ortaya çıkartmak için harekete geçer. Canan, Akgün’ün Yağmur’a bıraktığı mektubu yırtıp çöpe atar. Naz, mektubu birleştirip okur ve götürüp Yağmur’a verir.

Canan, zor günlerinde Selim’i yalnız bırakmaz. Sanki hiç ayrılmamışlar gibi ona destek olur. Naz, Erol ile buluşmaya bir mekana gider. Yağmur’da oraya gider. Akgün’le Yağmur orada karşılaşır. Birol’un adamları Akgün’e pusu kurar. Soner, hayatını kurtaran Akgün’ü onların elinden kurtarır.

Yağmur’la Akgün, sahilde karşılaşır. Akgün, Yağmur’a veda eder ve ona olanlardan çok üzgün olduğunu söyler. Yağmur onu anlar. İkili sarılıp veda ettiği sırada Selim gelir. Selim, henüz mektubu okumadığı için hala Akgün’e öfke duyar.

Sinirle Akgün’ün üzerine yürür. Halil, Selim’in ölüm emrini verir ve adamları Selim’i sahilde bulur. Akgün, hızla gelen aracın içindeki kişinin Selim’i öldüreceğini anlar. Hemen, Selim’i itip kendisi arabanın altında kalır. Selim, Akgün’ün kendisi için canını ortaya koyduğunu anlayıp yanına gider.

Son Yaz 10. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Kalbi Duran Akgün Hayata Geri…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Ebru Gündeş Dubai Tatiline Çıktı

Ebru Gündeş Dubai Tatiline Çıktı

0
Pandemi sebebiyle sahnelerin yasak olmasından dolayı yeni isimler keşfetmek için başlattığı 'Ebru Gündeş Dinliyor' projesine devam ediyor. Bir süre kafa dinlemek istediği öğrenilen ünlü...
İbrahim Tatlıses'ten Yeni Şarkı Geliyor

İbrahim Tatlıses’ten Yeni Şarkı Geliyor

Nursel Köse'den Samimi Açıklamalar

Nursel Köse’den Samimi Açıklamalar